A101 SEG SCM 9100 Çamaşır Makinesi İncelemesi

A101 SEG SCM 9100 Çamaşır Makinesi İncelemesi
Editör: Melih SANCAK Aktüel 2 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101’e 5 Temmuz 2018 aktüeliyle birlikte gelecek olan SEG markalı SCM 9100 modelindeki Çamaşır Makinesi uygun fiyatıyla birlikte yeni evlenenleri, dar gelirli ihtiyacı bulunan bireyleri ilgisi dahiline alıyor. Kredi kartına 8 taksit imkanı bulunan ürünün birçok özelliği bulunuyor.

9 KG Yıkama

9 KG yıkama kapasitesi bulunan SEG SCM 9100 Çamaşır Makinesi, 1000 devir sıkma gücüne sahip. Bunun beraberinde ücretsiz teslimat ve kurumla birlikte geliyor. A++ enerji sınıfına mensup olan bu ürün alanı, harcadığı gücü ve çalışma şekli itibarıyla çok düşük elektrik harcamakta. 

Çocuk Kilidi

Çocuklar biliyorsunuz ki böyle aletlere heveslidirler. Açarlar, kapatırlar. Farkederseniz sorun çıkmadan kapatırsınız fakat farkedemezseniz, hem elektrik yönünden hem de makinenin kendi içinden sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Siz farkedemezseniz diye çocuk kilidi de üründe yer alıyor.

15 Farklı Program

15 farklı yıkama programı bulunan makinede her çeşit, her renk çamaşırınızı rahatlıkla yıkabileceksiniz. Biliyorsunuz ki kumaştan kumaşa dereceler fark ediyor. Her türlü kumaşı yıkayabileceğiniz derece ölçüleri bulunuyor. Bundan yana herhangi bir kuşkunuz olmasın.

15 dk. Hızlı Yıkama

Çok kirli olmayan çamaşırlarınız için acil ihtiyaç durumunda 15 dakikalık hızlı yıkama özelliği bulunan makine, bu özelliğiyle birlikte çok sayıda bireyi etkisi dahiline alıyor. Çünkü bazen en sevdiğimiz kıyafetlerin üzerine küçük lekeler dökülebilir ve bu kıyafetleri giymek zorunda kalırız. “Şimdi ne giyeceğim?” derdi olmadan bu makineye atıyor, 15 dakikada pırıl pırıl alabiliyoruz.

Ön Yıkama

Özellikle çok kirli çamaşırların daha derin ve güzel temizlenmesi için ön yıkama yer alıyor. Buna farklı bir özellik diyemeyiz. Çünkü çoğu çamaşır makinesinde bu özellik bulunuyor.

LED Gösterge

Çamaşır makinesindeki LED gösterge sayesinde görünüm çok modern bir hal alıyor. Hem fonksiyon hem de görünüm açısından sizleri mutlu edecek olan bu ürün beni hayran etmeyi başardı.

2 Yıl Garanti

Ürün 2 yıl boyunca garantili bir şekilde satılıyor. Doğacak herhangi bir firma kaynaklı sorunda 2 yıl boyunca güvence altındasınız. 

 

Fiyat 

Say say bitiremediğimiz özelliklerle gelen SEG SCM 9100 Çamaşır Makinesi 5 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda sadece 899.00 TL’ye yer alıyor. Bu fırsatı kaçırmayın derim.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com