A101 SEG INV Klima İncelemesi

A101 SEG INV Klima İncelemesi
Editör: Ahmet Yaman Aktüel 7 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

16 Ağustos 2018 tarihli A101 Aktüel kataloğunda alışılmışın dışında bir ürün olarak ön plana çıkan Inverter klima müşterileri şaşırttı. Genel olarak telefon ve televizyona ağırlık veren A101, sıcak yaz günlerinin düşmanı olan ve özellikle Akdeniz bölgesinde çok sık şekilde tercih edilen klimaların satışına başladı. 

Sıcaklıklar git gide artıyor ve artık neredeyse her şehirde klima ihtiyacı ortaya çıkıyor. A101’de bunun bilincinde olarak uygun fiyatla klima satmaya başladı. Sınırlı sayıda gelecek ve 1 haftalığına A101’de olacak SEG markalı Inverter klimanın birçok özelliği var.

Sessiz çalışan bu klima, evde, ofiste veya herhangi bir alanda kullanılırken dikkat dağınıklığına veya sesten dolayı baş ağrısına engel oluyor. Çalışıp çalışmadığını fark etmeyeceğiniz klima aynı zamanda bununla sınırlı kalmıyor ve nem alma fonksiyonunu da ön plana çıkıyor. İçerisde nem oranı fazlaysa, direkt olarak dışarıya tahliye ediyor ve terlemenizin önüne geçiyor. Bu sayede temiz hava solunumu yaparak, nemden de uzak kalmış oluyorsunuz.

Dijital sıcaklık göstergesi yine klimanın özellikleri arasında boy gösteriyor. Hem modern bir görünüm hem de daha rahat okunma kolaylığı sağlayan dijital gösterge sayesinde sıcaklığı, turbo modun aktif olup olmadığını ve daha birçok fonksiyonu görebiliyorsunuz.

Ultra sessiz uyku modu ve 24 saat boyunca ayarlanabilen zamanlayıcı bulunan SEG INV Klima, unutkan biriyseniz bu özelliğiyle de sizlere yardımcı oluyor. Çalıştırdıktan sonra zaman ayarını açarak, belirli bir saat sonraya ayarladıktan sonra klima otomatik olarak kendini kapatıyor.

A101, ürünü VESTEL garantisi altında satıyor. 2 yıl boyunca garanti kapsamında tutulan bu klima ücretsiz teslim ediliyor ve montajlanıyor. Ne teslim için ne de montaj için herhangi bir ücret alınmıyor.

A101 SEG INV Klima İncelemesi

16 Ağustos 2018 tarihli A101 Aktüel kataloğunda yer alan bu klima A+ enerji sınıfına mensup. Bu özelliğiyle de faturalarınıza çok büyük miktarlar yazılmamasına sebep oluyor. Fiyatı 1.749 TL olan bu ürün, kredi kartına 8 taksite bölünebiliyor. Eğer 8 taksitle alma fikriniz varsa, ürün vade farkıyla birlikte 1.819 TL oluyor. Aylık taksidiniz ise bu kapsamda 227,38 TL şeklinde öne çıkıyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com