A101 SEG Derin Dondurucu İncelemesi

A101 SEG Derin Dondurucu İncelemesi
Editör: Tuğba Karakuş Aktüel 1 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

9 Ağustos 2018 A101 Aktüelinde yer alan SEG markalı 6 çekmeceli derin dondurucu 2 adet dondurucu bölmeye ve 4 adet dondurucu çekmeceye sahip.

Kurban bayramının yaklaşmasıyla birlikte insanlarda derin dondurucu ihtiyacı oluşmaya başladı. Şuan bir derin dondurucu alayım deseniz, birçok marka, birçok fiyat içinde kaybolacaksınız. Genel olarak 6 çekmeceli dondurucular 700 TL ila 2000 TL arasında değişim gösteriyor. Bu fiyatlar ortalamadır, daha ucuza veya daha yüksek fiyata elbet bulunabilir.

SEG markalı Vestel Servis güvencesiyle A101 Aktüeliyle birlikte 9 Ağustos 2018 tarihinden itibaren A101 mağazalarında satışa çıkarılacak olan bu derin dondurucu 4 yıldızlı derin dondurucu sınıfında. Yani en fonksiyonel derin dondurucu seviyesinin bir altında. Fiyatına göre bu seviye çok iyi diyebiliriz. 

220 litrelik brüt hacmi bulunan 6 çekmeceli derin dondurucu A+ enerji sınıfına mensup. Bu sayede elektriği fazla tüketmiyor ve faturalarınızın dostu oluyor. Yani derin dondurucu elektrik faturasını kabarttı algısı bu ürünle birlikte son buluyor.

2 yıl boyunca Vestel garantisi altında olan bu ürün herhangi bir şekilde firma tarafından çıkacak sorunda ücretsiz olarak onarılmakta ya da değiştirilmektedir. VESTEL’in ne kadar sağlam bir firma olduğunu biliyorsunuzdur. Bu kapsamda garantiden dolayı herhangi bir sorun yaşamayacağınızı belirtmek istiyorum.

Ücretsiz teslim edilen ve kurulumu yapılan SEG 6 çekmeceli derin dondurucu değiştirilebilir kapı yönüne de sahip. Bu özelliğiyle de muhafaza etme konusunda size herhangi bir şekilde sorun yaşatmayacaktır. 

A101 SEG Derin Dondurucu İncelemesi

Fiyatına bakacak olursak 9 Ağustos 2018 tarihi itibarıyla tüm A101 mağazalarına gelecek olan bu ürün 799.00 TL karşılığında satışa sunulacak. Bonus, World ve Maximum kartlara taksit yapılabilen ürün 8 taksitle birlikte aylık 103,88 TL’den de alınabilmekte. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com