A101 SEG 32″ UYDU ALICILI LED TV İncelemesi

A101 SEG 32″ UYDU ALICILI LED TV İncelemesi
Editör: Hasan Aker Aktüel 7 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101 12 Temmuz 2018 aktüel kataloğunu yayınlandı. Katalogda yer alan SEG markalı 32″ uydu alıcılı LED TV, dikkat çeken ürünlerden biri. 1 Adet SCART, 1 adet HDMI, 1 adet USB girişi bulunan uydu alıcılı LED TV, Vestel Servis tarafından 2 yıl boyunca garanti kapsamında tutuluyor. Herhangi bir firma kaynaklı sorunda firma tarafından gerekli sorun halledilecektir.

Ekran

32 inç yani 81 ekran olan televizyon görüntü sunma kalitesi açısından çok kaliteli ya da çok kalitesiz diyebileceğimiz bir ürün değil. 2’sinin ortası diyebiliriz. Çözünürlük açısından sizi tatmin edecek olan bu ürün genel olarak TV dünyasında çok iyi olmayan fakat fiyatına göre çok iyi bir ürün diyebiliriz. 

Girişler

1 adet SCART, 1 adet HDMI, 1 adet USB girişi yer alan televizyonun fiyatındaki diğer televizoynlarda genel olarak USB girişi 2 adet oluyor. 1 tane olmasını eksi durum olarak görebiliriz. Fakat şöyle de bir durum var eğer USB kullanan biri değilseniz, bu özellik sizin için pek önem taşımıyor. Zira 1 adet USB girişi acil ihtiyaçlarınızda size yeterli olacaktır. 

2 Yıl Garanti 

Doğacak firma kaynaklı her problem ve sorunda VESTEL tarafından garanti kapsamına alınan üründe sorun gerçekten firma kaynaklıysa hemen gideriliyor. Eğer sorun giderilemeyecek gibiyse, ürün 0 ürünle değiştiriliyor ve size yeni bir ürün veriliyor. Bu konuda VESTEL’den yana hiçbir sorununuz olmasın. Türkiye’deki en iyi garanti servislerinden biri diyebilirim. 

A101 SEG 32" UYDU ALICILI LED TV İncelemesi

Fiyat

799.00 TL karşılığında 12 Temmuz 2018’den itibaren A101 mağazalarına sınırlı sayıda gelecek olan bu ürün orta kesim gelir grubuna hitap ediyor. Fazla TV izlemeyen ve TV’den genel olarak haber, dizi gibi aktiviteleri takip eden biriyseniz bu televizyon size fazlasıyla yetecektir. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com