A101 Şarjlı Tornavida İncelemesi

A101 Şarjlı Tornavida İncelemesi
Editör: Ahmet Yaman Aktüel 1 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

9 Ağustos 2018 tarihli A101 Aktüel katlaoğunda yer alan şarjlı tornavida, incelenmesi konusunda tarafımıza yönlendirdiğiniz ürünlerden birisi. Bizde sizin taleplerinizi geri çevirmemek adına ürün hakkında bilgi aktarımında bulunacağız. 

Ürünün kutusunu açtığınızda karşınıza 45 farklı birs ucu çıkacaktır. Yıldız, düz, yuvarlak ve daha birçok uç üründe yer alıyor. Yıldız ve düz uçların farklı boyutları mevcut. Montajlama yapacaksanız, pratik olarak size yardımcı olacak bu ürün sayesinde tornavida çevirmekle uğraşmayacak hem zamandan tasarruf edeceksiniz hem de yorgunluğunuzdan. 3-4 saat boyunca tam kullanım sunan akülü vidalama, yine 3 – 5 saat arasında tam dolum yapmaktadır. Bu verilen sabit olmaması, kullanılacak alana göre değişiklik gösterdiğinden dolayıdır. Yani zor çevirmelerde şarjı daha çabuk tükeneceği için 3- 4 saat aralığını sunduk.

3.6 V 1.3. Ah voltajı bulunan ürünün 3 Nm tork gücü var. Bu sayede değil vidalama delme işlemi bile yapabilirsiniz. Fakat makineyi yormamak adına delme işlemini yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Zorlu vidalamaların tamamında işinizi görecek olan bu ürün sizi yarı yolda bırakmayacaktır.

0.6 kilogram ağırlığı sayesinde elinizi yormayacak, bu sayede daha çok çalışabileceksiniz. 

Üründe aynı zamanda LED aydınlatma yer almaktadır. Bu sayede görüş açınız karanlık alanlarda bile tamamen net bir şekilde önünüze çıkacaktır. Hobi amaçlı kullanacaksanız, yine uygun olan bu ürün sağa ve sola dönüş kabiliyetine de sahip. 

A101 Şarjlı Tornavida İncelemesi

Fiyatı ise piyasaya göre uygun. E-Ticaret sitelerinde 100 TL’den aşağıya bulamayacağınız bu ürün A101’de kısa süreliğine 89.95 TL’ye satılacak. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com