A101 Regal Bulaşık Makinesi İncelemesi

A101 Regal Bulaşık Makinesi İncelemesi
Editör: Ahmet Yaman Aktüel 5 Eylül 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

13 Eylül 2018 tarihli A101 Aktüel kataloğunda yer alan REGAL markalı Bulaşık Makinesi 12 kişilik yıkama kapasitesine sahip. Fiyatıyla birlikte dikkatleri üzerinde toplayan Regal Bulaşık Makinesi, katalogda incelenmesi yönünde en çok tarafımıza yöneltilen ürünlerden birisi.

12 Kişilik Yıkama Kapasitesi

Üründe 12 kişilik yıkama kapasitesi bulunuyor. Buda yine standart bulaşık makineleriyle aynı kapasiteye sahip demek. Diğer bulaşık makinelerinin fiyatları REGAL markasından çok daha pahalı olmasına rağmen hemen hemen özelliklerin aynı olduğunu söyleyebiliriz.

A++ Enerji Sınıfı

A++ Enerji sınıfındaki Regal Bulaşık Makinesi bu sayede normal enerji tüketiminden çok daha düşük enerji tükettiği için faturalara düşük miktarlarda yansıma sağlıyor. Yani standart bulaşık makineleriyle kıyaslandığında 2 kat daha düşük enerji verimliliği sağlıyor. Bu şekilde normal bir bulaşık makinesi 100 TL elektrik harcaması yapıyorsa, bu makine 50 TL harcama yapıyor. 

3 Programlı

3 programı bulunan bulaşık makinesinin programlarından biri ekonomik mod. Bu modu açarak tasarruf sağlayabilir makinenin daha düşük enerji tüketmesinin önünü açabilirsiniz. Bu sayede yine faturalarınız düşük gelecektir. Fakat bu durumda ortaya bulaşıkların iyi temizlenmemesi gibi bir durum çıkabilir. Bütçenize göre bunun ayarlamasını yapabilirsiniz.

2 Yıl Garanti

Ürün 2 yıl boyunca Vestel Servis Güvencesiyle birlikte geliyor ve garanti kapsamında tutuluyor. Herhangi bir şekilde ortaya çıkacak firma kaynaklı sorunda garanti kapsamında değişim, onarım işlemleri gerçekleştirilebiliyor. 

Ücretsiz Teslimat ve Kurulum

Ürünü aldığınız andan itibaren Vestel ekipleri tarafından ücretsiz bir şekilde evinize kadar teslimat gerçekleşiyor ve bunun yanı sıra kurulumda yapılıyor. İstediğiniz yere istediğiniz şekilde kurulum yaptırabilirsiniz. Musluk bulunması yeterli olacaktır. 

A101 Regal Bulaşık Makinesi İncelemesi

Fiyat

Ürün 799.00 TL’ye satılıyor. Taksitli fiyatı ise 831.00 TL olarak öne çıkıyor. Kredi kartına Bonusi, World ve Maximum için 8 taksit imkanı bulunmakta. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com