A101 Regal 3 Çekmeceli Derin Dondurucu İncelemesi

A101 Regal 3 Çekmeceli Derin Dondurucu İncelemesi
Editör: Vahap AYZET Aktüel 7 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101 12 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda yer alan Regal markalı 3 çekmeceli derin dondurucu bu tarihten itibaren tüm A101 mağazalarına gelecek ve satışa çıkacak. Uygun fiyatıyla birlikte alıcıların ilgisini çeken derin dondurucu 112 litre. 

A+ Enerji Sınıfı

A+ enerji sınıfına sahip olan derin dondurucu, enerji tasarrufu açısından çok büyük bir etki yaratmasa da yine de güzel  bir etki yaratıyor diyebiliriz. Günümüzde A+++ enerji sınıfına sahip derin dondurucular hızla yayılmışken bu cihazın A+ olması akıllarda soru işareti bırakıyor. Bu durumu fiyata bağlayarak, fiyat – performans açısından yeterli diyebilirim.

112 Litre 

112 litrelik alanıyla birlikte birçok yiyecek ve içeceğinizi saklayacağınız derin dondurucu sayesinde, “şunu nereye koyacağım” “bunu nereye koyacağım” “buzluk doldu sığmıyor” gibi laflara artık son. Bu ürünle birlikte alanınız tam 112 litre daha büyüyecek. 112 litre demek standart bir buzdolabının 3 tane buzluk bölümüne denk gelmektedir. 

Değiştirilebilir Kapak Açılış Yönü

Değiştirilebilir kapak açılış yönüyle birlikte ürünü nereye konumlandırırsanız konumlandırın “bu tarafa koyunca kapı açılmıyor” demenizi gerektirecek bir durum yok. Çünkü ürünün kapısı ister sağ tarafa isterseniz de sol tarafa takılıyor ve o tarafa doğru açılıyor. 

Dondurucu Performansı

5 yıldız dondurucu performansı kategorisinde 4 yıldız almayı başaran Regal Derin Dondurucunun performans olarak eksik bir yanı yok. İstediğiniz randımanı üründen alacağınıza emin olabilirsiniz.

A101 Regal 3 Çekmeceli Derin Dondurucu İncelemesi

Fiyat

12 Temmuz 2018 tarihi itibarıyla A101 mağazalarında yer alacak olan REGAL marka 3 çekmeceli derin dondurucu yalnızca 449.00 TL’ye alıcı bulacak. Sınırlı sayıda gelecek bu ürün için tükenmeden almanızı tavsiye ediyorum. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com