A101 Plastik Bahçe Mobilyaları İnceleme ve Yorumları

A101 Plastik Bahçe Mobilyaları İnceleme ve Yorumları
Editör: Tuğba Karakuş Aktüel 23 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Her hafta yayınlanan aktüel kataloglara bir yenisini daha ekleyen A101 mağazaları bu hafta yayınlamış olduğu 31 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yine onlarca farklı ürüne yer verdi. Teknolojik ürünlerden en elektroniğine çocuk oyuncağından ev tekstiline bahçe ürünlerinden gıda ürünlerine kadar pek çok alandan onlarca ürüne yer verilen A101 31 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan bazı ürünleri siz değerli takipçilerimiz için inceleyerek haberimizde açık bir şekilde ifade ediyoruz. Şimdi gelin birlikte bu haberimize konu olan Plastik Bahçe Mobilyalarına göz atalım.

Plastik Bahçe Mobilyaları

Evinizin bahçesine, balkonuna ya da terasına koyabileceğiniz ve ailecek güzel vakitler geçirmek için başında toplanacağınız Plastik Bahçe Mobilyaları ürünlerinin tüm detayları aşağıda yer almaktadır.

Plastik Masa

Tam olarak 70 cm x 120 cm x 73,5 cm net ölçülerine sahip olan plastik masa ürünü farklı renk seçeneklerine sahiptir. Beyaz ve koyu yeşil renk seçeneklerine sahip olan plastik masa ürünü A101 mağazalarında demonte bir şekilde 75,00 TL fiyatı ile satışa sunulmaktadır.

Plastik Sandalye

Farklı ren seçeneklerine sahip olan plastik sandalye ürünü beyaz renkli ve koyu yeşil renkli çeşidi ile plastik masa ürünü ile büyük bir uyum yakalamaktadır. Adet fiyatı 17,50 TL olan plastik sandalye uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır.

A101 Plastik Bahçe Mobilyaları İnceleme ve Yorumları

Lastik Sehpa

Daha küçük balkonlarda kullanabileceğiniz ya da farklı amaçlar ile kullanabileceğiniz plastik sehpa ürünü A101 aktüel kataloğunda 12,95 TL fiyat ile yer almaktadır.

Plastik Tabure

Farklı renk seçeneklerine sahip olan plastik tabure ürünü ile artık kimse ayakta kalmayacak. Plastik tabure ürünü A101 31 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğuna 6,95 TL fiyatı ile giriş yapıyor.

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com