A101 Piranha Kablosuz Bluetooth Kulaklık İncelemesi

A101 Piranha Kablosuz Bluetooth Kulaklık İncelemesi
Editör: Tuğba Karakuş Aktüel 8 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101’e 14 Haziran Perşembe gününün gelmesiyle birlikte gelecek ürünler arasında yer alan Piranha Kablosuz Bluetooth Kulaklık ürünü, müzik deneyiminde farklı bir zevk oluşturuyor. Kablo derdi olmadan müzik dinleyebilme imkanı tanıyan Bluetooth kulaklığın incelemesine geçelim:

Şık ve Modern Görünüm

Şık ve modern görünümü sayesinde dışarda rahatlıkla kullanabilecek olduğunuz Bluetooth kulaklığın görüntüsü beyaz ve siyah renklerden meydana geliyor. Kulağa denk gelen bölümleri açılır kapanır şekilde olan kulaklık bu sayede taşıma yönünden de kolaylık sağlıyor. İç bölümleri siyah, dış bölümleri ise beyaz renkte tasarlanmış.

iOS ve Android Uyumlu

iOS ve Android uyumlu olarak kullanabileceğiniz bu kulaklıkla hem iOS yazılımına hem de Andorid yazılımına sahip telefonlarla müzik dinleyebilirsiniz. Ses kalitesi açısından çok yüksek kalite sunuyor diyemem fakat kalite yönünden sizi memnun edecek bir kalitesi olduğunu söyleyebilirim.

Şarj Edilebilir

Bluetoothla çalıştığı ve herhangi bir kaynaktan güç almadığı için şarj edilmesi gereken Piranha kablosuz bluetooth kulaklık, gün içerisinde sizi yarı yolda bırakmıyor. Tam şarjla bir günü rahat geçirebilecek olduğunuz kulaklığın şarj süreside çok uzun değil.

2 Yıl Garanti 

2 yıl boyunca firmadan dolayı doğacak en ufak problemde garanti kapsamında olan kulaklık, garanti yönünden desteklerini esirgemiyor. 

A101 Piranha Kablosuz Bluetooth Kulaklık İncelemesi

Yorumlar

Üretici firmaya yönelik yapılan yorumlar ortalama şeklinde diyebiliriz. Ne iyi ne kötü, birbirlerini nötrlüyorlar. Bu kapsamda kulaklığa ne iyi diyebiliriz, nede kötü. 34.95 TL’lik fiyatıyla A101’de yer alacak bu kulaklık, müzik deneyiminde farklılık yaşamak isteyenleri başka bir noktaya taşıyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com