A101 Piranha Kablosuz Bluetooth Hoparlör İncelemesi

A101 Piranha Kablosuz Bluetooth Hoparlör İncelemesi

12 Temmuz 2018

A101 12 Temmuz 2018 aktüel kataloğundaki Piranha markalı kablosuz bluetooth hoparör özellikle müzik dinlemeyi sevenlerin ve kablolardan sıkılanların tercihi olacak gibi duruyor.  Elde taşınabilen hoparlör, müzik deneyiminize yeni bir tecrübe katacak.

Bluetooth

Bluetooth sayesinde herhangi bir kablo kullanmadan, telefonunuzu veya bilgisayarınızı cihaza bağlarak açtığınız tüm sesleri hoparlörden dinleyebilirsiniz. Eğer kablolardan sıkıldıysanız ya da dışarıda hoparlörle müzik dinlemek istiyorsanız bu ürün tam da sizin için diyebiliriz.

Android ve iOS Uyumlu

Tüm android ve bluetooth özelliği bulunan iOS cihazlara uyumlu olan hoparlörle birlikte telefonunuzun markası, modeli, ne zaman üretildiği, yazılımı hiçbir önem taşımıyor. Bluetooth özelliği varsa kullanabiliyorsunuz.

Laptop ile Uyumlu

Yine laptopun bluetooth özelliğini kullanarak laptopdan da müzik açma şansınız var. Orjinal sesi genel olarak az olan laptopların sesini yükseltmek için bu hoparlörü kullanabilirsiniz.

Müzik Çalar

Bluetooth veya farklı bir şekilde cihaza bir aygıt bağlamadan da kendi içerisinde yer alan müzik çalarıyla birlikte müzik dinleme şansınız var. Yani MP3 çalar olarak kullanabiliyorsunuz.

USB ve TF Kart Girişi

USB ve TF kart girişi sayesinde Bluetoth teknolojisi olmasa dahi müzik dinleyebilirsiniz. USB'nize atacağınız müzikleri hoparlörde açıp aynı ses kalitesiyle müzik zevkinizi yaşayabilirsiniz.

3.5 mm Kulaklık Girişi

3.5 mm standart kulaklık girişi bulunan hoparlöre, standart olarak herkes tarafından bilinen kalınlıktaki kulaklıkların tamamı uymaktadır. Buda yine cihazı MP3 çalar olarak kullanabilmenize olanak tanıyor.

Pilli Değil Şarjlı

Pilli olmaması çok güzel bir şey. Çünkü piller zamanla tükeniyor ve uzun vadede hesaplandığında ciddi paralar olabiliyorlar. Cihaz şarjlı olduğu için şarjını fulleyip, ardından gün boyu kullanabilirsiniz.

Kutu İçeriği

Piranha Bluetooth hoparlörün kutusundan çıkanlar ise şu şekilde:

  • 1 adet Piranha 7801 BT Mini Hoparlör
  • Line - in kablosu
  • USB Kablosu
  • Kullanma Kılavuzu
  • Garanti Belgesi

A101 Piranha Kablosuz Bluetooth Hoparlör İncelemesi

Fiyat

Ürün 12 Temmuz 2018'den itibaren A101 mağazalarına sınırlı sayıda gelecek. Bu ürünün fiyatı ise 24.95 TL olarak belirlenmiş. Sınırlı sayıda geleceği için hemen tükenebilir. Eğer alma kararınız varsa aceleci davranmanız sizin yararınıza olacaktır. 

Etiketler : Aktüel