A101 Piranha Encore C Type Double Teyp İncelemesi

A101 Piranha Encore C Type Double Teyp İncelemesi

5 Temmuz 2018

A101 5 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda yerini alan Piranha markalı Encore C Type modelindeki double teyp, 7 inç ekranıyla birlikte 5 Temmuz'dan itibaren tüm A101 mağazalarında yer alacak. 

Görünüm açısından modern ve lüks bir arayüze sahip olan Encore C Type'ın fiyatı bu modernliğin yanında çok düşük kalıyor. Bunun için kaçırılmaması gereken fırsat diyebilirim. 

Gelin hep beraber özelliklerine ve fiyat bilgisine bakalım.

Bluetooth / Mirrorlink Özelliği

Bluetooth özelliği sayesinde herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan telefonunuzu cihaza bağlayabilir, bununla birlikte rehberinize, aramalarınıza ve birçok bilginize teyp üzerinden ulaşabilir, trafikte telefonla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Telefon Şarj Edebilme Özelliği

USB bölmesine şarj kablonuzu taktığınızda, normal teyplerden daha güçlü bir akımla telefonunuzu hızlı bir şekilde şarj edecek olan double teyp, ek bir şarj cihazı almanıza gerek bırakmıyor.

720P Video Desteği

720 Px'e kadar videoları muhteşem çözünürlükte gösteren kamera, 1080P video yükleseniz bile o videoyu 720 px olarak gösterecektir. Ama ekran küçük olduğu için 720 px bile çok kalite gelecektir. Emin olabilirsiniz.

Geri Görüş Kamerası

Geri görüş kamera desteği bulunan double teybin ekranı 800x480 px çözünürlüğe sahip. Bunun yanında 4 RCA line - out, 2 kanal video çıkışı ve 1 kanal video girişi bulunuyor. Amfi girişi de RCA'lara yapılabiliyor. 

EQ Özelliği

EQ yani Equalizer özelliği sayesinde müzikleri istediğiniz bas yada tiz tonunda dinleme fırsatınız bulunuyor. Bu sayede hoparlörünüzün verdiği en iyi sesin hangi modda olduğunu da görebilirsiniz.

Kutu İçeriği

Kutuyu açtığınızda sizi cihaz, uzaktan kumanda, kullanma kılavuzu ve garanti belgesi karşılayacak. Eğer elektrik işlerinden anlıyorsanız, double teybi kendiniz montajlayabilirsiniz. Fakat el yeteneğiniz yoksa bulaşmamanızı bir ses sistemciye göstermenizi tavsiye ediyoruz. En fazla 50 TL karşılığında geri görüş kamerasıyla birlikte montajlayacaktır. 

A101 Piranha Encore C Type Double Teyp İncelemesi

Fiyat

A101 5 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda Piranha Encore C Type Double Teyp 299.95 TL'den alıcı bulacak. 

Etiketler : Aktüel