A101 Piranha C Type In Dash Teyp İncelemesi

A101 Piranha C Type In Dash Teyp İncelemesi
Editör: Tuğba Karakuş Aktüel 27 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

5 Temmuz 2018 A101 Aktüel kataloğunda yer alan Piranha markalı Titan C Type In Dash Teyp, çok uygun bir fiyatla satılıyor. Emsali olan farklı markalardaki In – Dash’lar 500 TL’den başlarken, bu teybin fiyatı sizleri çok etkileyecek. İsterseniz detaylı inceleme ve fiyat bilgisine geçelim.

Bluetooth / Mirror Link

Bluetooth özelliği sayesinde AUX kablosuna ihtiyaç duymadan direkt olarak müziklerinizi teybe yönlendirebilirsiniz. Bunun yanında teypten araba yapabilirsiniz. Mirror link özelliği sayesinde de android telefonunuzun ekranını teybe yansıtıp, kontrolleri teyp üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Tam Otomatik Motorlu Panel

Tam otomatik motorlu paneliyle birlikte, teyp açıldığı andan itibaren içerisindeki ekran kendini gösterecektir. Bu sayede güzel ve modern bir görünüm elde edecek, arabanıza binenlerde “woow” etkisi yaratacaksınızdır.

PLL FM Radyo

PLL FM Radyo sayesinde 0.10’ar frekans gezmek yok. Otomatik frekans arama sayesinde uygun ve kaliteli bir frekans bulana kadar ilerleyen teyp, 6 farklı radyo kanalı kayıt edebiliyor. 

SD / MMC Kart – USB / AUX Desteği

SD kart desteği bulunan teypte, aynı zamanda USB ve AUX girişleride yer alıyor. İster flashınızı takarak müzik dinleyebilir, ister aux yoluyla ister bluetooth ister de SD kart. Tamamen size kalmış.

Çoklu Format Seçenekleri

Teypte mp3, wma, wav, ogg, aac, flac, flv, mpeg, avi, mp4, rmvb, rm, divx, jpg ve gif formatındaki her dosyayı açabilirsiniz: MP3 dosyalarında teypte canlı oynatma olmayacak fakat mp4 türündeki dosyaların tamamında canlı oynatma mevcut olacaktır. 

Kutu İçeriği

Cihazın kutusunun içerisinden 1x In Dash Teyp, 1x Uzaktan Kumanda, 1x Kullanma Kılavuzu ve 1x Garanti Belgesi çıkıyor. 

A101 Piranha C Type In Dash Teyp İncelemesi

Fiyat

A101’e 5 Temmuz 2018 tarihinden itibaren gelecek olan In Dash teybin aktüel fiyatı 349.95 TL olarak ön plana çıkıyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com