A101 Piranha 7845 Bluetooth Hoparlör İncelemesi

A101 Piranha 7845 Bluetooth Hoparlör İncelemesi
Editör: Hasan Aker Aktüel 5 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

7 Haziran 2018 itibarıyla A101 mağazalarında olacak Piranha 7845 Bluetooth Hoparlor, müzik zevkinizi destekleyecek nitelikte. Aldığınızda pişman olmayacağınızı söylemek istiyoruz. Piranha 7845 Bluetooth Hoparlörün en çekici özelliği ise dahili mikrofonunun bulunması olarak ön plana çıkıyor. Dahili mikrofon sayesinde birçok özellik de hoparlörle birlikte geliyor. Üstelik hepsi 49.95 TL gibi uygun bir fiyatla.

A101 Piranha 7845 Bluetooth Hoparlör İncelemesi

iOS ve Android Uyumlu

iOS’da ve Android’de herhangi bir engelle karşılaşmadan kullanabilecek olduğunuz hoparlör, Bluetooth aracılığıyla bağlanma imkanı sunuyor. Karmaşık kablolar bu teknoloji ile son buluyor. Telefonunuzun bluetoothunu ve cihazı açtıktan sonra telefonunuz cihazı görüyor. Bağlanma işleminin ardından ise açtığınız müzikler otomatik bir şekilde cihaz üzerinden oynatılıyor. 

Dokunmatik Sensör

Dokunmatik sensörü sayesinde, teknolojik açıdan rakiplerine kıyasla fiyatıyla kendini ön plana çıkaran Piranha 7845 Bluetooth hoparlör, kullanım açısından da rahatlık sağlıyor. Dokunmatik sensörün dezavantajı ise, çok uzun süre dayanmayabiliyor. Fakat bu kafanızda soru işareti bırakmasın, çok üzün süreden kastımız haftalar değil, uzun aylar. Firma kaynaklı dokunmatik sorunlarında ise garanti imkanı bulunuyor.

Gösteriş Fırtınası!

Tamı tamına 7 renk LED aydınlatma sayesinde, görünüş açısından sizleri etkilemeyi başaran Piranha 7845 Bluetooth hoparlör, gösteriş fırtınası olarak elinizde duruyor. Bu cihazla dikkat çekmemek mümkün değil. Karanlık havalarda müzikle uyumlu olan LED ışıklar sayesinde, müzik sadece kulağınıza değil aynı zamanda gözünüze de hitap ediyor.

Dahili Mikrofon

Dahili mikrofon sayesinde sesinizi duyabilir, aramalarda konuşma yapabilirsiniz. Bu özellik çoğu Bluetooth hoparlörde bulunmamakta. Yani biri sizi aradığında cihazı devre dışı bırakmak yerine, cihaz üzerinden görüşme sağlayabiliyorsunuz.

2 Yıl Garanti İmkanı!

Bu gibi teknolojik ürünlerde garanti pek umursanmaz. Fakat Piranha 7845 Bluetooth Hoparlör’de en ufak firma kaynaklı sorunda garanti devreye giriyor. 2 yıl boyunca devam eden garantisi sayesinde içiniz rahat bir şekilde cihazı kullanabilirsinizç

Peşin Fiyatına 6 ve 12 Taksit!

Kredi kartı üzerinden herhangi bir vade farkı ödemeden 6’ya veya 12’ye böldürme imkanınız var. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com