A101 Piranha 7804 Bluetooth Hoparlör İncelemesi

A101 Piranha 7804 Bluetooth Hoparlör İncelemesi
Editör: Ahmet Yaman Aktüel 16 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

101 26 Temmuz 2018 aktüel kataloğu yayınlandı. Katalogda yer alan ürünlerden biri ise Piranha’nın 7804 modelindeki Bluetooth Hoparlörü oldu. Özellikle gençler tarafından yoğun ilgi gören Bluetooth hoparlörler, taşınabilir olması ve yüksek ses kalitesiyle dikkat çekiyor.

iOS ve Android Uyumlu

Benim telefonum iPhone 4, 5, 6, 7, 8, X, benim telefonum Samsung Galaxy S2, S3, S4, S5, S6, S7, S8 uyar mı? uymaz mı? Diye sorular yöneltmenize gerek yok. İşletim sistemi iOS olan yani bütün iPhone modelleri ve işletim sistemi Android olan geriye kalan tüm cep telefonu modelleriyle bu cihaz uyumludur. Eğer telefonunuzun bluetooth özelliği varsa cihazı çalıştırabilirsiniz. Bluetooth aracılığıyla cihaza bağlandıktan sonra istediğiniz müziği, videoyu kısaca ses içeren bir şeyi açtığınızda ses artık bluetooth hoparlörden gelecektir. Fiyatına göre yüksek ses kalitesi olan hoparlör, tüm cep telefonlarına uyumlu olmasıyla daha çok ilgi topluyor.

TF Kart ve Harici Kaynak Girişi

Cihazda yer alan hem TF kart hem de harici kaynak girişi sayesinde sadece bluetooth ile değil, TF kart ya da harici kaynaklarla da müzik dinleyebileceksiniz. Yani cep telefonum yok ne yapacağım diye düşünmenize gerek yok. Eğer cep telefonunuz yoksa cihazın bluetooth özelliği yerine ek girişlerini kullanabilirsiniz. 

2 Yıl Garanti 

A101’de Piranha tarafından satılmakta olan tüm ürünler 2 yıl garantili olarak satılıyor. Bu kapsamda  herhangi bir firma kaynaklı sorunda ürünler otomatik olarak onarılıyor veya değiştiriliyor. Piranha’nın garanti servisine dair herhangi bir olumsuz yorum almadık. Bu yüzden gönlünüz rahat bir şekilde ürüne sahip olabilirsiniz.

A101 Piranha 7804 Bluetooth Hoparlör İncelemesi

Fiyat

Ürün 26 Temmuz 2018 tarihinden itibaren tüm A101 mağazalarına sınırlı sayıda gelecek. Çok kısa zamanda bitmesi beklenen ürünü satın almak için sabah erkenden mağazaya gitmenizde fayda var. Fiyatı 24.95 TL olan bu ürün, fiyatının üzerinde performans sergiliyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com