A101 Piranha 1125 Full HD Aksiyon Kamerası İncelemesi

A101 Piranha 1125 Full HD Aksiyon Kamerası İncelemesi
Editör: Tuğba Karakuş Aktüel 18 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101 30 Ağustos 2018 aktüel kataloğunda bir ilke imza atarak halk arasında Go – Pro olarak bilinen Piranha markalı 1125 Modelindeki Full HD çekim yapabilen aksiyon kamerasına yer veriyor. 

Full HD

Videolarınızı Full HD çekebilen Piranha 1125 Aksiyon Kamerası, su altında ve üstünde muhteşem videolar çekmenizi sağlayacak. Motorsiklet üzerinde, bisiklet üzerinde, yüzme anında, koşu anında, zıplama, bungee jumping ve daha birçok aktivitede kullanabileceğiniz bu aksiyon kamerası ile her anınızı HD bir şekilde kaydedebiliyorsunuz.

Su Geçirmez

Aslında cihaz su geçirmez değil. Yanında su geçirmez kılıf geliyor. Bu kılıfı kullanarak suyun içerisine belirli bir ölçüde girebiliyorsunuz. Bu ölçü 5 – 10 metre arasında değişim gösterebiliyor. Katalog üzerinde bu ölçü yazmıyor fakat ürünün kullanım kılavuzunda yazacaktır. Minimum 5 metre olduğunu söylemem mümkün.

2.0″ LCD Ekran

2 inçlik LCD ekranı sayesinde çektiğiniz videoları rahat bir şekilde izleyecek, olup olmadığına bakabileceksiniz. Videoları tekrar oynatmak için bilgisayara dosya aktarma durumunuz yok. LCD Ekran bunun için var.

Micro SD Kart Girişi

Kayıtları Micro SD Karta yapan Piranha 1125 Full HD Aksiyon kamerasına, 256 GB’a kadar Micro SD kart takabiliyorsunuz. Tüm marka ve modeldeki Micro SD kartları desteklemektedir. Herhangi bir desteklememe durumuyla karşılaşmanız mümkün değildir. 

9 Farklı Aksesuar

Detaylara katalogda yer verilmemiş. Fakat biz bu 9 aksesuarın tutma aparatları, baş bölümüne takma aparatları ve balık gözü lens tarzında aksesuarlar olduğunu düşünüyoruz. Katalogda hangileri olduğu yazmamış, bu yazdıklarımız dışındakiler de olabilir. Oda sürpriz olsun artık.

A101 Piranha 1125 Full HD Aksiyon Kamerası İncelemesi

Garanti

Ürün 2 yıl boyunca garantiyle birlikte geliyor. Herhangi fima kaynaklı bir sorunda veya su geçirmez kılıfıyla su aldığında firma tarafından gerekli destek sağlanıyor. Ücretsiz onarım, değişim ve bakım yapılıyor.

Fiyat

79.95 TL’ye satılan Piranha 1125 Full HD Aksiyon kamerası 30 Ağustos 2018 tarihinden itibaren tüm A101 mağazalarında yer alacak. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

A101 Anneler Günü Hediyeleri

A101 Anneler Günü Hediyeleri

Tema Tasarım | Osgaka.com