A101 Pepee Lisanslı Çadır İncelemesi ve Yorumlar

A101 Pepee Lisanslı Çadır İncelemesi ve Yorumlar
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 16 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101 26 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda çocuklarıda unutmamış. Pepee lisanslı çadırla birlikte çocuklarınız çok eğlenecek gibi duruyor. Evde kurulabilen 87x100x100 cm ölçüleri bulunan bu çadır sayesinde, çocuklarınızın odasında çok daha güzel alanlar oluşturabilirsiniz.

Pepee Lisanslı Çadır katalogda göründüğü kadarıyla 2 farklı çeşitte geliyor. 1i mavi ana renkte diğeri ise sarımtırak ana renkte. Kırmızı çatısı bulunan iki çadırın da birinde çatı üstünde mavi benekler diğerinde ise beyaz benekler yer alıyor. 

Çadırların gövde bölümü tamamen Pepee görsellerine yer ayırıyor. Mavi çadırda pencere görünümü bulunurken sarı çadırda ise bahçe görünümü bulunuyor. Çizgifilmde yer alan diğer karakterler de yine çadır üstünde resmedilmiş.

87X100X100 cm’lik ölçüleriyle her evde rahatlıkla kurabileceğiniz ve çocuğunuzun oynaması için imkan tanıyabileceğiniz bu çadır, genel olarak aileler tarafından oyun alanı şeklinde tasarlanıyor. Çocukların oyuncakları çadırın içine koyuluyor ve çocuk oynamak istediği zaman çadırın içinde oynuyor. Hem dağınıklığın önüne geçiliyor, hem de çocuğun sağa sola bir yerlerini çarparak yaralanmasının 🙂

Editör Yorumu

Şahsen kendimde çocuğuma alacak olduğum bu çadır çok uygun fiyata satıldığı için kaçırmak istemiyorum. Sınırlı sayıda gelecek olan bu ürünü 26 Temmuz tarihinde sabahtan gidip almakta fayda var. Çünkü tükenebilir. Çocuklarınızın mutlu olması sizi daha çok mutlu ediyorsa bu çadır tam sizlik.

A101 Pepee Lisanslı Çadır İncelemesi ve Yorumlar

Fiyat

Ürün 26 Temmuz 2018 tarihinden itibaren tüm A101 mağazalarında 29.95 TL’den satışa çıkarılacak. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com