A101 Oyun Evi İncelemesi

A101 Oyun Evi İncelemesi
Editör: Mutlu Dinçer Aktüel 26 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101 2 Ağustos 2018 tarihli aktüel kataloğundaki Oyun Evi oyuncaklar bölümündeki en pahalı oyuncak olarak ön plana çıkıyor. 

Açık ve kapalı alanlarda kullanabilecek olduğunuz bu oyun evini, isterseniz evinizin bahçesine, isterseniz de herhangi bir odasına kurabilirsiniz. Çocuklarınızın çok seveceği bu oyuncak, içerisinde 2 tane çocuğun oyun oynayabileceği kadar alana sahiptir. Sıkışırlarsa 3 kişide olabilirler 🙂

Kolay kurulumlu bu ürün çocukların ev bilincinin oluşmasında, kendi evinizdeki eşyaları dağıtmamasına ve drama gelişimine katkı sağlayacaktır. Çünkü bu oyun evi kendilerinin olduğu için, her oyunu burada oynamak isteyecek, evi süsleyecektir. 

Eğer çok dağınık ve ev bilinci olmayan bir çocuğa sahipseniz bu ürünü kesinlikle öneriyoruz. Çocukların sağlığı konusuna gelecek olursak dert etmenize gerek yok. Çünkü Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen standartlar çerçevesinde üretilmiştir. CE belgesi bulunmaktadır. 

Eğer bir oyun evi alacak olursanız diğer sitelere göz attığımızda fiyatlar 200 – 400 TL aralığında değişim gösteriyor. Fakat A101’de durum böyle değil. Fiyat olarak çok düşük bir fiyat belirleyerek çocuklarınızın sevinmesi, sizin de bütçenizi korumanız amaç edinmiş durumda. 

A101 Oyun Evi İncelemesi

A101 Aktüelindeki “Oyun Evi” başlığındaki oyuncağın fiyatına bakacak olursak, karşımıza çıkan tutar 189.95 TL. Diğer oyun evlerine kıyasla gerçekten ucuza satılan bu ürünün tüm üretimi Türkiye’de gerçekleştirilmiştir. Aynı zamanda kredi kartına 8 taksit de yapılabilmektedir. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

BİM 30 Mart Aktüel Kataloğu

BİM 30 Mart Aktüel Kataloğu

Tema Tasarım | Osgaka.com