A101 Mobetto 4 Kapaklı Çekmeceli Çok Amaçlı Dolap İncelemesi

A101 Mobetto 4 Kapaklı Çekmeceli Çok Amaçlı Dolap İncelemesi
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 12 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

13 Eylül 2018 tarihinden itibaren tüm A101 mağazalarında sınırlı sayıda yer alacak olan Mobetto 4 kapaklı çekmeceli çok amaçlı dolap 165.00 TL karşılığında alıcı bulacak. 

8 farklı eşya koyma yeri bulunan dolabın aynı zamanda bir adet de büyük çekmecesi bulunuyor. 58x35x145 cm ölçülerindeki Mobetto marka çok amaçlı dolap, banyo, genç odası, yatak odası, antre gibi birçok yerde rahatlıkla kullanılabilir. 

Genel olarak banyolarda tercih edilen bu dolap, banyoların yanı sıra genç odalarında kitaplık şeklinde kullanılabilir, yatak odalarında makraj malzemeleri, eşarp gibi dolapta kırışan, bozulan eşyalar için kullanılabilir. Yani kullanma yeri çok fazla. 

Dilerseniz kuruluma geçelim. İçerisinden çıkan kurulum kılavuzu ile birlikte çok kolay ve pratik bir şekilde herkes tarafından kurulabilen Mobetto 4 kapaklı çok amaçlı dolap, dekorasyonda tamamlayıcı parça olarak görev alıyor. Tüm vidaları ve birleştirme malzemeleri eksiksiz bir şekilde kutudan çıkıyor. 

Kredi kartına 6 ve 12 taksit imkanıyla 165.00 TL değerindeki dolabı aylık 10-20 TL gibi ödemelerle alabilir ve üzerinize yük etmezsiniz. Bu çerçede A101 kullanıcılarına çok güzel bir şekilde yardımcı olmakta.

A101 Mobetto 4 Kapaklı Çekmeceli Çok Amaçlı Dolap İncelemesi

13 Eylül ‘den sonra A101 mağazalarına sınırlı sayıda gelecek 4 kapaklı çekmeceli çok amaçlı dolap için tarih geldikten sonra hızlı davranmanızı tavsiye ediyoruz. Aksi halde bu fiyata olduğu için tükenebilir. 

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com