A101 Mobetto 2 Kapaklı Çekmeceli Dolap İncelemesi

A101 Mobetto 2 Kapaklı Çekmeceli Dolap İncelemesi
Editör: Mutlu Dinçer Aktüel 14 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101 20 Eylül 2018 aktüel kataloğunda yer alan ve A101’in her hafta farklı bir ürününü getirttiği Mobetto markalı 2 Kapaklı Çekmeceli Dolap, uygun fiyatıyla birlikte belirtilen tarihten itibaren tüm A101 mağazalarında satışa sunulacak.

Gerek görünümü, gerekse işlevselliği açısından çoğu ev hanımın henüz ürün gelmeden beğenisini toplayan 2 kapaklı çekmeceli dolap aynı zamanda kredi kartına 8 taksitle birlikte satılabiliyor. 8 Taksitle satın alındığında ise aylık ödeme tutarı şaka gibi bir sayı çıkıyor.

175x30x34 cm ölçüleri bulunan Mobetto 2 Kapaklı Çekmeceli Dolap, düz sade beyaz renkte bir görünüme sahip. Beyaz rengin dekorasyonda sağladığı uyumu bilmeyen kadın yoktur. Her renge, her yerde uyum sağlayabilen beyaz, yine bu ürünü kullanacağınız alandaki dekorasyona da uyum sağlayacaktır.

2 kapağı ve 1 adet çekmecesi bulunan bu dolabı antre bölümünde, yatak odasında, çocuk odasında, oturma odasında kullanabilirsiniz. Aynı zamanda genç odalarında da kullanılabilir. Yani çok amaçlı diyebiliriz.

Çok amaçlı olarak üretilen bu dolabı genel olarak salonlarda veya oturma odalarında kapaklarını çıkararak biblo koymak amacıyla tutuyorlar. Orta çekmecesi duruyor sadece kapaklar montajlanmıyor. Tabi siz dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Kolay kurulum yapabileceğiniz bu ürün demonte olarak geliyor. Yani siz kendiniz kuruyorsunuz. Yanında gelen kullanma kılavuzunda neyi nasıl yapacağınız en ince ayrıntısına kadar yazıyor. Eğer tornavida veya vidalama kullanmayı biliyorsanız ürünü montajlayabilirsiniz. 

A101 Mobetto 2 Kapaklı Çekmeceli Dolap İncelemesi

Fiyat olarak ise ürün için 139,00 TL isteniyor. Dilerseniz ürünü kredi kartına 8 taksitle alabiliyorsunuz ve aylık taksit ödemeniz 18.13 TL oluyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com