A101 KL PRO KLLZM40 Lazer Metre İnceleme ve Yorumları

A101 KL PRO KLLZM40 Lazer Metre İnceleme ve Yorumları
Editör: Ahmet Yaman Aktüel 16 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Sahip olduğu müşterilerin memnuniyeti konusunda oldukça dikkatli olan A101 mağazaları müşterinin talep ettikleri ve ihtiyaç duyabilecekleri teknolojik ürünlerden ev elektroniğine kadar, hırdavat ürünlerinden ev tekstiline kadar pek çok alandan onlarca ürünü her hafta yayınladığı Aktüel Katalogları ile duyuruyor. Bu hafta yayınlanan A101 24 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğunda ise yine ilginç ürünler yer alıyor. Şimdi gelin birlikte 24 Mayıs 2018 A101 Aktüel Kataloğunda yer alan KL PRO KLLZM40 Lazer Metre ürününü mercek altına alalım.

KL PRO KLLZM40 Lazer Metre

Özellikle inşaat alanında çalışan kişilerin işine yarayacak olan KL PRO KLLZM40 Lazer Metre ürünü ile bir odanın net metrekare hesabını yapabileceğiniz gibi normal ölçümler de gerçekleştirebilirsiniz. Sıradan metrelerin zahmetli kullanımından kurtaran KL PRO KLLZM40 Lazer Metre ile kolay bir şekilde kısa sürede net ölçümler yapabilirsiniz.

40 Metre Ölçüm Mesafesi

Lazer sistemli olan KL PRO KLLZM40 Lazer Metre ürünü ile 40 metreye kadar ölçümleri en ideal şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

30 Birim Hafıza Kapasitesi

Daha önce gerçekleştirmiş olduğunuz ölçümleri bir yere not etmenize gerek bırakmayan KL PRO KLLZM40 Lazer Metre ürünü ile gerçekleştirdiğiniz ölçümleri 30 birime kadar kayıt edebilirsiniz.

Alan Hesabı

KL PRO KLLZM40 Lazer Metre ile bulunduğunuz odanın net alan hesaplamalarını kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hacim Hesabı

KL PRO KLLZM40 Lazer Metre ürünü ile bulunduğunuz alanın net olarak hacim hesabını yaparak istatistik verilerini kesin olarak belirleyebilirsiniz.

A101 KL PRO KLLZM40 Lazer Metre İnceleme ve Yorumları

Pisagor Ölçümü

Gerçekleştirdiğiniz hesaplamalar içerisinde Pisagor ölçümü işini sizin yerinize KL PRO KLLZM40 Lazer Metre ürünü kısa sürede kolay bir şekilde gerçekleştirecektir.

Hareketli Ölçüm

Gerçekleştireceğiniz ölçümler için ürünü net olarak bir yere sabitlemenize gerek bırakmayan hareketli ölçüm özelliği sayesinde zorluk çekmeden basit bir şekilde ölçüm işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Özel taşıma kılıfı ile birlikte gelen KL PRO KLLZM40 Lazer Metre ürününe kredi kartlarına 6 taksit seçeneği ile sadece 99,95 TL ödeyerek malzeme listenize ekleyebilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com