A101 Kiwi KTM – 2907 Çay Makinesi İncelemesi

A101 Kiwi KTM – 2907 Çay Makinesi İncelemesi
Editör: Melih SANCAK Aktüel 26 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101 2 Ağustos 2018 aktüel kataloğunda yer alan Kiwi markalı 2907 modelindeki çay makinesi, geçtiğimiz haftalarda yine gelmişti. Çok yoğun talep gören çay makinesi, bu hafta tekrardan A101 Aktüel raflarında yerini alacak. 

Artık teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatın her alanında teknolojik ürünleri görebiliyoruz. Bu Kiwi markalı KTM – 2907 modelindeki çay makineside bunun bir ürünü diyebiliriz. Çaydanlıkların fazla kullanılmadığını, hele ki ofis gibi alanlarda hiç kullanılmadığını söyleyebiliriz. 

Bu durumda alınabilecek alternatif ürünlerden biri olan Kiwi markalı KTM 2907; A101 Aktüelindeki önemli ürünlerden birisi. Uygun fiyatı ve yorumlara bakarak söylüyorum kalitesiyle ön plana çıkan bu ürün. Alanları memnun ediyor.

Görünüş olarak modern bir görünümü bulunan çay makinesinin su haznesi 1.8 Litre hacme sahip. Yani 1.8 Litrelik suyu çay makinesinde kaynatabiliyorsunuz. Demlik, yani çay koyulacak bölümün haznesi ise 0.9 Litre olarak ön plana çıkıyor. Alan olarak gayet yeterli olan bu ürün aynı alana sahip rakiplerine kıyasla çok ucuz fiyata A101 aktüelinde yer alıyor.

Bu tip elektronik çay makinelerinde kronik bir sıkıntı var. Oda filtrede meydana gelen paslanma, çizilme veya kireçlenme oluyor. Bu cihazda öyle bir derdiniz yok. Çünkü bu makinedeki filtre çıkarılabiliyor, yıkanabiliyor ve paslanmıyor. Bunun yanı sıra yıkandığı ve düzenli olarak temizlendiği için kireçlenme gibi bir sorunda söz konusu olmuyor. 

Sadece çay makinesi değil su ısıtıcısı olarak da kullanabileceğiniz çay makinesi, kettle görevide görüyor. 2 yıl boyunca garanti kapsamında olan bu ürün, ortaya çıkacak herhangi bir sorunda (firma kaynaklıysa) ücretsiz onarılıyor, değiştiriliyor. 

A101 Kiwi KTM - 2907 Çay Makinesi İncelemesi

Fiyatı ise sadece 74.95 TL

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com