A101 Kaymaz Taban Saçaklı Halı İncelemesi

A101 Kaymaz Taban Saçaklı Halı İncelemesi
Editör: Ahmet Yaman Aktüel 1 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Merakla beklenen 9 Ağustos 2018 A101 Aktüel kataloğu yayınlandı. Kataloğa göz attığımızda birbirinden güzel çok sayıda ürünü görebiliyoruz. Bu ürünlerden birisi de yine A101’in neredeyse her hafta getirdiği kaymaz taban saçaklı halı oluyor. 

100X120 cm alanındaki saçaklı halı, kesinlikle yerde kayma gibi sorunlar yaratmamaktadır. Çünkü taban bölümü kaymaz malzemeden üretilmiştir. Bu sayede temizlik yaptıktan sonra ya da yapmadan önce halının temizlediğiniz yerlerde sürüklenerek iz bırakması ya da çocuğunuzun oynarken kayıp düşmesi veya yürürken hareket etmesi gibi sorunlar tamamen ortadan kalkıyor. 

Rengi çok güzel olan bu saçaklı halı, ev dekorasyonuna da katkı sağlayacak gibi duruyor. Boyutu çok büyük olmayan bu halıyı genel olarak genç odalarında kullanabilirsiniz. Ya da eşya yoğunluğu fazla olan oturma odaları için de ideal olabilir. Bu sizin yaratıcı zekanıza kalmış. Halının alanı 100×120 cm, buna göre bir plan belirlersiniz.

Fiyatına bakacak olursak çok uygun fiyatla satıldığını söyleyebilirim. Çünkü bu boyutlarda bir halıyı 50 TL’den aşağı bulamazsınız. A101 bu konuda çok uygun fiyatla satış yapıyor. 

Evlerde dekorasyonda tamamlayıcı unsur olan halılar, olmazsa dekorasyon tamamlanamıyor. Bu kapsamda eğer dekorasyonınızda eksik olarak bir halı kalmışsa, ya da halınız eskidi yeni halı alacaksınız bu ürünü kaçırmayın. Sınırlı sayıda gelecek olan saçaklı halı, hemen tükenebilir. Bu sebepten dolayı 9 Ağustos 2018 tarihinden itibaren sabah hemen A101 mağazalarından herhangi birine giderek ürünü alın.

(Görsel örnektir, ürünle aynı görüntüye sahip değildir)

A101 Kaymaz Taban Saçaklı Halı İncelemesi

Ürün fiyatı 29.95 TL, yani 30 TL olarak belirlenmiş. Çok uygun fiyatla satılan bu ürünü öneriyoruz. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com