A101 Katlanabilir Yaylı Yatak İncelemesi

A101 Katlanabilir Yaylı Yatak İncelemesi
Editör: Melih SANCAK Aktüel 5 Eylül 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

13 Eylül 2018 tarihli A101 Aktüel kataloğunda yer alan Katlanabilir yaylı yatak bir kez daha A101’e gelecek. Uygun fiyatı ve az yer kaplamasıyla birlikte dikkat çeken ürün özellikle dar alanlı evler için kullanışlı olabiliyor. 

Eğer ev alanınız küçükse ve yatak odaları ya da genç odaları için sıkışıklık söz konuysa bu söz konusu yaylı yatağı alarak hem alandan tasarruf edebilir hem de fonksiyonel bir kullanım elde edebilirsiniz. Gece yatarken açıp yatak olarak, sabah uyandığınızda ise açıp koltuk olarak kullanma imkanının bulunduğu katlanabilir yaylı yatak Planet tarafından üretildi. Eğer koltuk olarak kullanmak istemiyorsanız tamamen katlayadabiliyorsunuz. 

Darbe emici keçe katmanı bulunan ürün bu sayede çok daha dayanıklı bir hal alıyor ve ileriye dönük yıpranmalara karşı sizi mutlu ediyor. Çünkü ürün çok uzun vadede yıpranıyor. Yani standart yataklara kıyasla bi 3-4 yıl desek yeridir. 

Ürünün açık olarak ölçüsü standar baza ölçüsü olan 90×150 cm olarak öne çıkarken, kapalı ölçüsü ise 90×60 cm oluyor. 41 cm ise derinliği bulunuyor.

A101, her ihtiyaçtan ürünü A101 Aktüel kataloglarıyla birlikte müşterilerine haftadan haftaya ulaştırıyor. Bu hafta gelen söz konusu yaylı yatağa eğer ihtiyacınız varsa alabilirsiniz. Kalite noktasında herhangi bir sorun yaşamayacak olduğunuz yaylı yatak sizi memnun edecektir.

A101 Katlanabilir Yaylı Yatak İncelemesi

Ürün için 149.95 TL fiyat belirlendi. İhtiyaç dahilinde alınabilecek olan bu ürün için 149.95 TL çok uygun bir fiyat diyebiliriz. Çünkü aşırı fonksiyonel.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com