A101 Işıklı Paten İncelemesi ve Yorumlar

A101 Işıklı Paten İncelemesi ve Yorumlar
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 8 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101’den çocuklar için satışa sunulan Işıklı Paten, 49.95 TL karşılığında satılacak. 14 Haziran aktüel kataloğunda bulunan Işıklı Paten, 34-37 numara aralaığında geliyor. Işıklı ön tekeri bulunan pateni sürerken ışıklar yanıyor. Buda çocukların sevinmesi için çok güzel bir şey.

Tekerlekleri silikon olmadığından dolayı çok hızlanmayan ve yavaş şekilde giden Işıklı paten, çocukların patene alışması için birebir bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Kalitesine yönelik herhangi bir bilgi sahibi olmadığımız ürün görünüş açısından bizim gönlümüzü almayı başardı.

Yanında bulunan aparatla birlikte alıştırma pateni olarak da kullanılabiliyor. Buda çocukların direkt paten sürmeden önce alışmasına sebep oluyor. Aileler ve ebeveynler için gayet güzel bir düşünce. 

Metal gövdeye sahip patenin kırılması, çatlaması gibi sorunlar çok zor. Patenin üst bölümleri plastik çünkü metal ayağı ağrıtacaktır. Kırılma veya çatlama gibi durumlar üst bölümde olabilir fakat metal gövdede kesinlikle meydana gelmeyecektir.

A101 Işıklı Paten İncelemesi ve Yorumlar

Editörün Yorumu

Çocukluk zamanlarının belki de en güzel eğlencesi olan paten, ışıklı ve güvenli olduğu takdirde çocukların daha çok hoşuna gidecektir. Eğer çocuğunuza paten almak istiyorsanız veya çocuğunuz paten istiyorsa 49.95 TL gibi çok uygun bir fiyata 14 Haziran’dan sonra A101 mağazalarından alabilirsiniz. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com