A101 HI-LEVEL 49” Uydu Alıcılı Full HD LED TV İnceleme ve Yorumları

A101 HI-LEVEL 49” Uydu Alıcılı Full HD LED TV İnceleme ve Yorumları
Editör: Melih SANCAK Aktüel 8 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Her hafta olduğu gibi bu hafta da Aktüel Katalogları yayınlayarak geleneği bozmayan A101 mağazaları geçtiğimiz günler içerisinde yayınlamış olduğu 10 Mayıs 2018 A101 Aktüel Kataloğu ile yine birbirinden güzel ürünü bizlerin beğenisine sunuyor. Televizyondan notebook’a, akıllı cep telefonundan nevresim takımına kadar pek çok alanda birbirinden güzel ürünü temin eden A101 mağazalarının yayınlamış olduğu 10 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğunda yer alan HI-LEVEL 49” Uydu Alıcılı Full HD LED TV ürününe gelin birlikte göz atalım.

HI-LEVEL 49” Uydu Alıcılı Full HD LED TV

Her evin en temel ihtiyaçları arasında yer alan HI-LEVEL 49” Uydu Alıcılı Full HD LED TV ürününün teknik detayları alt kısımdadır.

Dâhili HD Uydu Alıcısı

HI-LEVEL 49” Uydu Alıcılı Full HD LED TV ürünü sizi ek bir uydu alıcısı bağlama zahmetinden kurtararak kendi içerisinde HD kalitede ayın aktarımı yapabilen dahili uydu alıcısına sahiptir.

SCART Girişi

Ek bir uydu alıcısı bağlamak isteyen kişilerin kullanabileceği bir adet SCART girişi HI-LEVEL 49” Uydu Alıcılı Full HD LED TV ürününün arka kısmında yer alıyor.

HDMI Girişi

Taşınabilir bilgisayarınızı bağlayabileceğiniz HDMI girişi ürününün arka kısmın da yer almaktadır.

USB Girişi

Taşınabilir depolama birimlerinizi bağlayabileceğiniz USB girişi HI-LEVEL 49” Uydu Alıcılı Full HD LED TV ürününün arka kısmında bulunmaktadır.

A101 HI-LEVEL 49” Uydu Alıcılı Full HD LED TV İnceleme ve Yorumları

PC IN VGA Girişi

Eski tür taşınabilir bilgisayarların görüntü aktarımı yapabilmesine imkan veren VGA girişi de ürünün üzerinde bulunmaktadır.

49” HD Ekran

HI-LEVEL 49” Uydu Alıcılı Full HD LED TV 49 inç yani 124 cm büyüklüğünde HD görüntü kalitesine sahip bir ekrana sahiptir.

2 YIL Garanti

HI-LEVEL 49” Uydu Alıcılı Full HD LED TV ürününü 10 Mayıs 2018 tarihinden itibaren A101 mağazalarından satın aldığınız günden itibaren geçerli olacak 2 yıllık Vestel garantisi bulunmaktadır.

Kredi kartlarına 6 taksit imkanı sunulan HI-LEVEL 49” Uydu Alıcılı Full HD LED TV A101 10 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğunda 1,499 TL satış fiyatına sahiptir.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com