A101 HI-LEVEL 43" UYDU ALICILI FULL HD LED TV İncelemesi

A101 HI-LEVEL 43

21 Haziran 2018

A101'e 21 Haziran 2018 tarihinden itibaren gelecek olan HI-LEVEL 43" UYDU ALICILI FULL HD LED TV, 1.299 TL fiyatıyla orta sınıf televizyonlar kategorisinde yer alıyor. 

FULL HD 1080 P EKRAN

Full HD 1080 p ekranı bulunan televizyon, fiyatına göre gayet iyi bir görüntü kalitesine sahip. Bilindiği üzere 4K televizyonların boy boy üretildiği bir teknoloji ortamında bu tarz geri teknolojiyle üretilen televizyonlar fazla rağbet görmez. Fakat Fiyat - Performans ilişkine bakıldığında gerçekten alınabilecek bir televizyon gibi duruyor. Çünkü 4K dediğimiz televizyonlar 5.000 TL ila 40.000 TL arasında değişiyor.

1 SCART GİRİŞİ

1 adet scart girişi yer alan televizyon, rakiplerinden bu hususta geri kalmış. Çünkü artık televizyonların neredeyse %80'lik bölümünde çift veya 3 scart girişi yer alıyor. Bu kapsamda fiyatı yine ön plana çıkıyor. 1299 TL gibi çok uygun bir fiyatta fazlası beklenemez.

2 HDMI GİRİŞİ

2 HDMI girişi televizyon için gayet yerinde ve yeterli duruyor. Fazlası olsa da genel olarak pek ihtiyaç duyulmuyor. Bu yüzden 2 - 3 -  1 kaç tane HDMI girişinin pek bir önemi yok.

1 ADET USB GİRİŞİ

1 adet USB girişi artık televizyonlarda geride kaldı. Çünkü artık televizyonlar da flash bellek, harddisk gibi USB ile çalışan cihazlar çok sık kullanılmaya başlandı. Tek USB girişi olması 2 cihazı aynı anda çalıştıramayacağınız anlamına geliyor. Televizyonu sadece kanallara bakmak için alıyorsanız bunu sıkıntı etmeniz gerekmiyor.

2 YIL GARANTİ

Herhangi bir problem durumunda eğer sorununuz firma kaynaklıysa 2 yıl boyunca VESTEL garantisi altında çözüme kavuşturuluyor. Eğer çözüme kavuşturulmayacak bir sorun varsa ortada, televizyonunuz garanti kapsamında 0 ürün ile değiştiriliyor. Bu konuda VESTEL çok övgü alıyor. Bundan dolayı korkunuz olmasın.

DUVARA ASMA APARATI HEDİYE

Televizyonu duvara asmak için kullanılan demirler yanında hediye olarak verildiğinden dolayı ek olarak bu malzemeye 50-60 TL vermenize gerek kalmıyor. 

A101 HI-LEVEL 43" UYDU ALICILI FULL HD LED TV İncelemesi

Editör Yorumu:

Eğer televizyonu sadece dizi, haber gibi programları izlemek için kullanan bir birey olmuş olsaydım ve ek özellikleri umrumda olmasaydı bir an düşünmeden televizyonu alırdım. Ama ben televizyonu gerek youtubeden müzik dinlemek, gerek flash belleğimden film izlemek gibi birçok özelliğiyle kullanıyorum. O yüzden bu televizyon bana yetersiz fakat dediğim gibi ek özelliklere takmayan biriyseniz, fiyat gayet uygun. Tam bir fiyat - performans ürünü diyebilirimi.

Etiketler : Aktüel