A101 Güneş Gözlükleri İncelemesi

A101 Güneş Gözlükleri İncelemesi
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 7 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Merakla beklenen 4 Ağustos – 1 Ekim 2018 A101 Aktüel kataloğu yayınlandı. 4 Ağustos ila 1 Ekim tarihleri arasında A101’e gelecek ürünler içerisinde yer alan güneş gözlükleri, müşterileri heyecanlandırdı. Çünkü çok uygun fiyata muhteşem görseller mevcut. 

Marie Claire ve Ettore markalı gözlüklerden Marie Claire markalı olanlar bayanlar için, Ettore markalı olanlar için erkekler için üretilmiş ve satılıyor diyebiliriz. %100 UV ışınlarından koruma özelliğiyle birlikte gelen söz konusu gözlükler tek tipte değil farklı renk ve desenlerle birlikte satılıyor. Çoğunluğu oval olan bay ve bayan gözlüklerin yanı sıra brde Lisanslı çocuk güneş gözlükleri bulunuyor. ISO standartlarında üretilen söz konusu çocuk lisanslı güneş gözlüğü filtreme özelliğine ve UV %400 özelliğine sahip. 

Bu sayede çocuklarınızın gözlerinde herhangi bir sağlıksızlık olmuyor. Kız ve erkek çocuklar için farklı modellerde satılan gözlükler de yine indirimle satılıyor.

Fiyatlara göz atacak olursak, Marie Claire markalı bayan güneş gözlüğü ve Ettore markalı bay güneş gözlüğünün eşit fiyatlarda olduğunu söyleyebilirim. %27 indirimle satılan söz konusu gözlükler 29.95 TL karşılığında alıcı bulacak. Önceki fiyatı ise 39.95 TL idi. 1 Ekim 2018 tarihine kadar devam edecek bu indirimlerden yararlanmak için hemen size en yakın A101 Mağazasına gitmenizde fayda var.

A101 Güneş Gözlükleri İncelemesi

Lisanslı çocuk gözlüğüne bakacak olursak %27 oranında bir indirim de bu gözlükte söz konusu oluyor. Normalde 14.95 TL karşılığında satılan bu ürün 4 Ağustos – 1 Ekim tarihleri arasında 10.95 TL’ye satılacak. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com