A101 General Mobile GM 8 Go İncelemesi

A101 General Mobile GM 8 Go İncelemesi

6 Eylül 2018

6 Eylül 2018 tarihli A101 Aktüel kataloğunda yer alan General Mobile markalı GM8 Go modelindeki cep telefonu uygun fiyatı ve yüksek özellikleriyle birlikte dikkat çekiyor. Yüksek özelliklerden kastettiğimiz durum fiyat - performans ilişkisi. Yoksa genel olarak bakıldığında elbette çok yüksek özellikleri yok. Fakat fiyatına göre çok iyi.

1 GB RAM

General Mobile, telefon piyasasına çıktığı günden itibaren 1 GB RAM'den asla vazgeçemedi. Bu modelinide yine 1 GB RAM takarak üretmiş. 1 GB RAM, size çok yüksek performans gerektiren oyunları oynama ve çok fazla işlem gerçekleştirme noktasında sıkıntı yaşatabilir fakat normal seviye oyunlarda çok rahat bir şekilde oynatacaktır. Yine uygulamalar da aynı şekilde.

16 GB Dahili Hafıza

Üründe 16 GB dahili hafıza bulunuyor. 128 GB'a kadar Micro SD kart kullanarak cep telefonunun depolama alanını artırabiliyor bu sayede çok daha fazla görsel, video, oyun gibi içerikler yükleme şansını yakalıyorsunuz.

1.5 GHz Quad Core İşlemci

Bu fiyata bir cep telefonunda eklenilebilecek en iyi işlemcilerden biri eklenilmiş. Isınma, donma ve kasma gibi sıkıntıların meydana gelmeyeceğini söyleyebilirim. 1.5 GHz Quad Core ve 1 GB RAM birlikteliği orta sınıf telefonlarda yapılabilecek en güzel kombinasyon diyebiliriz.

3500 mAh Batarya

Batarya kapasitesi 3500 mAh olan bu cep telefonu, gün içerisinde sizi rahatlıkla idare edebilir. Eğer çok yoğun bir şekilde telefon kullanmayan biriyseniz, bu telefonu sırf şarjı için bile alabilirsiniz.

Kamera

Üründe 13 MP arka kamera ve 5 MP ön kamera bulunuyor. Fakat lenslerin pek iyi olduğunu söyleyemem. Yani ne arka 13 MP gibi, ne de ön 5 MP gibi fotoğraf çekiyor. Fotoğraf kalitesinden memnun kalmayabilirsiniz. 

Parmak İzi Okuyucu

Artık parmak izi okuyucu tüm orta sınıf telefonlara gelmiş durumda. General Mobile GM8 Go'da da yine parmak izi okuyucu bulunmakta.

Garanti

2 yıl boyunca General Mobiel Türkiye garantisi altında olan cep telefonu herhangi firma kaynaklı problemde direkt olarak değiştirilmekte, onarılmakta veya ücreti ödenmektedir. Problemin boyutuna, firmanın elindeki imkanlara göre bunlar değişebilir. Fakat asla mağdur olmazsınız. 

A101 General Mobile GM 8 Go İncelemesi

Fiyat

Ürün 749.00 TL'ye tüm A101 mağazalarında 6 Eylül'den itibaren bulunabilecek. Normal şartlar altında 800 TL'den başlayıp 900 TL'ye kadar uzanan fiyatlarla farklı satış firmalarında çalışan GM 8 Go, A101'de çok uygun fiyata satılıyor. Kaçırmayın derim.

Etiketler : Aktüel