A101 General Mobile GM 5 Plus Akıllı Cep Telefonu İnceleme ve Yorumları

A101 General Mobile GM 5 Plus Akıllı Cep Telefonu İnceleme ve Yorumları
Editör: Hasan Aker Aktüel 22 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Geride bıraktığımız günler içerisinde yayınlanan A101 31 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan ürünleri siz değerli takipçilerimiz için teknik açıdan incelerken bu haberimize konu olan General Mobile GM 5 Plus Akıllı Cep Telefonu ürününü sizler için mercek altına alıyoruz. Hadi daha fazla beklemeden ürünümüzün özelliklerine göz atalım.

General Mobile GM 5 Plus Akıllı Cep Telefonu

Cep telefonları her geçen gün daha da gelişip farklı özellikler ile karşımıza çıkıyor. Bu gelişmiş özelliklerin pek çoğuna sahip olan General Mobile GM 5 Plus Akıllı Cep Telefonu ile ilgili merak ettiğiniz pek çok özellik aşağıda sıralanmıştır.

Hafıza

General Mobile GM 5 Plus Akıllı Cep Telefonu ürünü çektiğiniz resim video ve müzik gibi dosyalarınızı güven içinde saklayabileceğiniz 32 GB kapasiteye sahip bir dâhili depolama birimi ile donatılmıştır. Bu dâhili depolama alanını yetersiz bulan kullanıcılar SD Kart ile bu sınırı128 GB kapasitesine kadar çıkarabilir.

Ekran

5,5 inç genişliğine sahip IPS ekran ile donatılmış olan General Mobile GM 5 Plus Akıllı Cep Telefonu ürünü 1080 x 1920 ekran çözünürlüğü sunmaktadır.

A101 General Mobile GM 5 Plus Akıllı Cep Telefonu İnceleme ve Yorumları

İşletim Sistemi

General Mobile GM 5 Plus Akıllı Cep Telefonu Andrid işletim sisteminin son versiyonu olan Android 6.0 Marshmallow versiyonu ile satışa sunuluyor.

Kamera

Güzel anlarınızı ölümsüzleştirebilmek için General Mobile GM 5 Plus Akıllı Cep Telefonu ürününün 13 MP çözünürlük sunan arka kamerasının yanı sıra birbirinden güzel öz çekimler yapabileceğiniz 13 MP çözünürlük sunan bir de ön kameraya sahiptir.

A101 General Mobile GM 5 Plus Akıllı Cep Telefonu İnceleme ve Yorumları

Batarya

3100 mAh kapasiteye sahip bir batarya ile donatılan General Mobile GM 5 Plus Akıllı Cep Telefonu ürünü bu sayede size bir günü aşkın kesintisiz kullanım sunmaktadır.

RAM

Telefonda yaptığınız tüm işlemlerin gerçekleştiği nokta olan RAM kısmında ise General Mobile GM 5 Plus Akıllı Cep Telefonu 3 GB kapasiteye sahip bir RAM tercih etmiştir.

İşlemci

8 çekirdekli güçlü bir işlemci ile donatılmış olan General Mobile GM 5 Plus Akıllı Cep Telefonu ürünü size yüksek performans sunmayı amaçlamaktadır.

2 yıllık General Mobile Türkiye garantisi ile korunan General Mobile GM 5 Plus Akıllı Cep Telefonu ürününe siz de sadece 799,00 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com