A101 Dijitsu Ayaklı Vantilatör İncelemesi

A101 Dijitsu Ayaklı Vantilatör İncelemesi

19 Temmuz 2018

A101 19 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda yer alan Dijitsu markalı VN06A modelindeki ayaklı vantilatör, tarafımıza incelemesi yapılması için yoğun istekle gönderiliyor. 16 inçlik vantilatör, A101'de çok uygun fiyatla satılıyor. 

16"

16"lik baş bölgesi bulunan Dijitsu VN06A Ayaklı vantilatör, bu sayede dönerken daha çok hava ve soğutma sağlıyor. Ofisinizde, evinizde, dükkanınızda kullanabileceğiniz bu ürünün boyutu sizi memnun edecek.

3 Farklı Hız Seçeneği

3 farklı hız seçeneğinin bulunduğu Dijitsu markalı VN06A Ayaklı Vantilatör, çok sıcak zamanlarda en yüksek hızda, orta sıcaklıklarda normal hızda, düşük sıcaklıklarda ise kullanıma gerek varsa düşük hızda çalıştırılabilir. Aynı zamanda rüzgardan rahatsızlık duyanlar da ürünü düşük hızda çalıştırabilirler.

Metal Izgara

Baş bölgesindeki metal ızgarası sayesinde hem görünüş açısından hem de sağlamlık açısından ön planda duran vantilatör, diğer vantilatörlerden bu özelliğiyle ayrılmıyor. Çünkü piyasadaki çoğu üründe metal ızgara mevcut. Yani bu özelliğe ek bir özellik diyemeyiz.

145 CM Boy

145 CM'lik boyuyla birlikte masada oturduğunuzda baş bölgesini kendinize çevirmez dik bir şekilde tutarsanız direkt olarak rüzgarın size vurma olasılığı yok. Aynı zamanda bu boy sayesinde rahatlıkla erişebilir, ayarları yaparken eğilmek durumunda kalmazsınız.

Sessiz Çalışma

Vantilatörlerin en büyük sorunu çıkardıkları ses. Eğer sakin bir iş ortamı gerekiyorsa en büyük düşmanlarınızdan biri vantilatör olabilir. Dijitsu bunun farkına vararak tamamen sessiz çalışan vantilatör üretmiş. Eğer vantilatörler dikkatinizi dağıtıyor ve işinize yoğunlaşmanızı engelliyorsa, bu sessiz çalışan ürünü tercih edebilirsiniz.

A101 Dijitsu Ayaklı Vantilatör İncelemesi

Fiyat

A101 19 Temmuz 2018 aktüel kataloğundaki Dijitsu markalı ayaklı vantilatör, 69.95 TL karşılığında Türkiye'deki 7000 küsür A101 mağazasında satışa sunulacak. Sınırlı sayıda gelecek olan bu ürün için acele etmenizde fayda var. 

Etiketler : Aktüel