A101 Deniz Plaj Ürünleri İncelemesi ve Yorumlar

A101 Deniz Plaj Ürünleri İncelemesi ve Yorumlar
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 5 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Yaz sezonunun yaklaşmasıyla birlikte, A101 tatil yapanları unutmadı. Tatil sezonunda aklınıza gelecek tüm ürünler A101 7 Haziran aktüelinde yer alıyor. Fiyatları uygun olan deniz ürünleri, bu yaz deniz kenarında size çok yardımcı olacak. 7 Haziran kataloğunda 1 sayfalık yer ayrılan deniz ürünlerinin fiyatları genellikle 15 TL’den düşük. Bu kapsamda 7 Haziran’dan itibaren hemen A101 mağazalarından almanızda fayda var. 

Botundan havuzuna, şapkasındna sandalyesine, şişme yeleğinden hacıyatmazına kadar toplam 23 farklı deniz ürünü yer alıyor. 

A101 Deniz Plaj Ürünleri İncelemesi ve Yorumlar

Havuz

2 adet havuzun yer aldığı katalogda  135 Litre su kapasiteli havuz 22.50 TL olarak ön plana çıkarken, 450 L su kapasiteli havuz ise 49.95 TL olarak kendini gösteriyor. Havuzlar, herhangi bir patlama delinme gibi durumla karşı karşıya kalırsa, kaldır at konumuna düşmesin diye yanında aynı zamanda tamir kitide veriliyor. 

Deniz Ürünleri

Deniz ürünleri içerisinde 102×115 cm alana sahip bir deniz botu bulunuyor. Deniz botunun yanında yine havuzda olduğu gibi tamir kiti verilirken, 2 adet kürek ve ayak pompasıda fiyata dahil. 55 TL’lik fiyatıyla rakiplerini geride bırakan bu ürün, bu yaz çocuklarınız için eğlence kaynağı olacak.

8.95 TL’lik çok uygun fiyatıyla satılan Deniz Yatağı, 183×89 cm alana sahip ve aynı zamanda tamir kiti de yanında veriliyor. 

Deniz kolluğu, kornalı çocuk botu, yüzme seti, oyuncak plaj kovası, yüzücü bonesi, yüzücü gözlüğü gibi diğer ürünlerin fiyatları ise 15 TL’nin altında. 

Bu yaz A101’e uğramadan tatil yapmamanızı tavsiye ediyoruz. Bahsi geçen tüm ürünler 7 Haziran’dan itibaren sınırlı sayıda A101 mağazalarında. 

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com