A101 Çok Amaçlı Bölmeli Dolap İncelemesi ve Yorumlar

A101 Çok Amaçlı Bölmeli Dolap İncelemesi ve Yorumlar
Editör: Nezaket DURU Aktüel 26 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101 2 Ağustos 2018 aktüel kataloğunda yer alan Çok Amaçlı Bölme Dolap, özellikle hanımlar tarafından tarafımıza incelenmesi yapılması isteğiyle gönderilen ürünlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Gelin bakalım neymiş bu dolap?

Dolabın 5 farklı gözü bulunuyor. Aynı zamanda orta bölümünde de bir boşluk var. Çok amaçlı olma sebebi bu. İster küçük televizyonunuz varsa TV ünitesi olarak kullanın, ister mutfağınızda mikrodalga ya da fırınınızı koyacak bir dolap olarak kullanın ister yatak odalarında takı dolabı gibi kullanın. Bu tamamen sizin yaratıcılığına kalmış bir şey. 

120X85X35 cm ölçülerindeki çok amaçlı bölmeli dolap, sade beyaz renkte bir tasarıma sahip. Sade ve beyaz olmasının çok büyük avantajı var. Çünkü ev dekoruna uyacak mı, abes gözükecek mi? Renk uyumunu yakalayabilecek miyim? Gibi sorunlarınız tamamen ortadan kalkacak. Çünkü işlemesiz sade beyaz renk tüm renklerle dekorasyon yapılabilir. Bu kapsamda da çok güzel bir görünüm elde etme şansınız artar.

Eğer ürünü televizyon ünitesi olarak kullanırsanız, oturma odaları için ideal olacaktır. Salon yani misafir odalarına bu ürünün küçük geleceğini söyleyebilirim. 

Ayakları uzun olan ve dolabın açma kolları kromdan kaplı olan bu dolap, kredi kartına 8 taksitle de satılıyor. Eğer alma durumunuz yoksa kredi kartınıza yaptıracağınız 8 taksitle birlikte çok uygun fiyata ürüne sahip olabilirsiniz.

A101 Çok Amaçlı Bölmeli Dolap İncelemesi ve Yorumlar

Ürün 179.95 TL’ye satılıyor. A101 Aktüelindeki en çok rağbet gören ürünlerden olan Çok amaçlı bölmeli dolap, birçok kişi tarafından henüz satışa çıkarılmadan alınması akla koyulmuş bir ürün diyebiliriz. Bu yüzden 2 Ağustos tarihinde aceleci davranmanız gerekiyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com