A101 Çalışma Masası İncelemesi ve Yorumlar

A101 Çalışma Masası İncelemesi ve Yorumlar
Editör: Nezaket DURU Aktüel 5 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101’e 6 Eylül 2018 tarihinde gelecek olan Çalışma Masası, kolay kurulum, uzun dayanıklılık gibi özellikleriyle birlikte görenleri heyecanlandırıyor. Masanın emsallerine bakılacak olursa, kullanışlı ve uzun süre dayanan türden olduğu kendini gösteriyor. İnternet üzerinde yapılan yorumlara göz attığımızda ise olumsuz bir yorumla karşı karşıya gelmedik. Genel olarak olumlu ve övücü yorumlar ürün için yapılmış.

Her hafta düzenli bir şekilde Aktüel Ürünler başlığı altında sınırlı sayıda uygun fiyata ürün getiren A101, raflarında yer verdiği ürünlerle müşterilerini her hafta etkilemeyi başarıyor. Bu hafta gelen çalışma masası ise yine A101 şıklığını üzerinde taşıyor.

A101 Çalışma Masası İncelemesi ve Yorumlar

Mobetto imzasıyla yer alacak olan çalışma masası, 75 cm genişlik, 72 cm yükseklik ve 44,3 cm ene sahip Masanın iç bölümünde ortasında bir rafın olması ise gençlerin işine gelecek. 72 cm yüksekliğiyle standart sandalyeler için ideal boyutta olan çalışma masası, çok kolay bir şekilde kuruluyor. Bu kolay kurulumu sayesinde de sizi zahmetten alıkoyuyor, sıkıntı yaşatmıyor.

Piyasada bu tarz çoğu masa tam kurulmuyor, sallanıyor v.s. v.s. birçok sıkıntıyla karşı karşıya kalabiliyor. Ama mobette imzasıyla üretilen bu ürün, genç odaları için biçilmiş bir kaftan. Çünkü hiçbir şekilde sıkıntı, problem yaratmıyor. Görüntü açısından ise muhteşem bir tasarım imkanı sunuyor.

Bize alalım mı diye soracak olursanız, 55.00 TL’lik fiyatıyla gelen bu ürünü kesin almanızı tavsiye ederiz. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com