A101 Blue House Robotix Mikser – El Blender Seti İncelemesi

A101 Blue House Robotix Mikser – El Blender Seti İncelemesi
Editör: Melih SANCAK Aktüel 8 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

14 Haziran 2018 tarihiyle birlikte tüm A101 mağazalarında aktüel raflarında yerini alacak olan Blue House Robotix Mikser – El Blender Setinin fiyatı sadece 99.95 TL olarak ön plana çıkıyor.

950 W Güç

950 W’lık gücüyle, rakiplerine ve fiyatındaki diğer ürünlere kıyasla çok güzel bir performans sunan Mikser – El Blender seti, sizi kullandığınızda memnun edecek gücüyle birlikte A101’e geliyor. 

600 mL Doğrayıcı Kap Haznesi

600 mL genişliğindeki doğrayıcı kap haznesiyle birçok gıdanın veya gıda malzemesinin doğramasını rahatlıkla gerçekleştirebilir ve çoğu ürünü tek bir seferde çektirerek 2. defa makineyi çalıştırarak elektrik harcamak zorunda kalmazsınız. 

Paslanmaz Çelik Blender ve Mikser Ucu

Blender ve mikserlerin en şikayet edilen özelliği, paslanması. Paslanmaz çelikle üretilen Blue House Robotix Mikser – El Blender seti sayesinde artık paslanma tarihe karışıyor. Paslanmanın yanı sıra soyulma, solma gibi sıkıntılarda bu üründe boy göstermeyecektir. 

Yüksek ve Düşük Hız Düğmesi 

Parçalara ayıracak olduğunuz malzemenin büyüklüğüne, sertliğine göre yüksek veya düşük hızda çalıştırabilirsiniz. Bu size hem elektrikten tasarruf imkanı, hem de daha lezzetli ürünler elde etme şansı sunuyor. Çünkü yumuşak ve hacmen küçük ürünlere çok güçlü bir baskı uygulandığında tadında değişim meydana gelebiliyor. Bu üründe düşük hızda çalıştırarak böyle bir sorunu tamamen ortadan kaldırabiliyorsunuz.

A101 Blue House Robotix Mikser - El Blender Seti İncelemesi

3 Yıl Garanti İmkanı

Firma kaynaklı en ufak problemde 3 yıl boyunca garanti kapsamında olan ürün kredi kartına peşin fiyatına 6 taksit, veya faizli 12 taksit seçenekleriyle 14 Haziran’dan sonra A101 mağazalarında yer alacak. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com