A101 Black Decker 6 L Oto Buzdolabı İncelemesi

A101 Black Decker 6 L Oto Buzdolabı İncelemesi
Editör: Melih SANCAK Aktüel 13 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101 19 Temmuz 2018 aktüel kataloğu yayınlandı. Katalogda yer alan Black Decker markalı 6 litrelik oto buzdolabı 12V DC çıkışa sahip. 1.9 metrelik kablo uzunluğu sayesinde aracınızın istediğiniz bölümüne koyabileceğiniz oto buzdolabı sizi sıcak yaz günlerinde içeceklerinizin ısınması ve yiyeceklerin erimesinden koruyacaktır.

12V DC

Aracınızın çakmaklık girişine bağlayarak çalıştıracak olduğunuz araç içi buzdolabı çakmaklık girişi bulunan her araca uyumludur. Sadece çakmaklık girişine bağlayarak çalıştıracağınız oto buzdolabı başka herhangi bir şeye ihtiyaç duymamaktadır.

6 Litre Kapasite

6 litrelik kapasitesi bulunan oto buzdolabı, çok sayıda ürünü yerleştirmeniz için yeterli alana sahip. Su, dondurma gibi yaz aylarında soğumasını istediğiniz yiyecekleri, kış aylarında da ısınmasını istediğiniz yiyecekleri muhteşem şekilde muhavaza eden oto buzdolabı bu alanıyla birlikte araçlarda yer almaya hazır bir şekilde bekliyor.

Soğutma / Isıtma 

Adının buzdolabı olduğuna bakmayın. Cihaz sadece soğutucu özelliğine sahip değil aynı zamanda ısıtma özelliğide bulunuyor. Ortam sıcaklığının 48 derece üzerine kadar ısıtma imkanı sunabilen cihaz, ortam sıcaklığının 22 derece altına kadar da soğutma imkanı sunuyor. 

Şehirlerarası yolculuklarda, pikniklerde, kampta, plajda, avcılıkta ve doğa sporları yaparken çok güzel bir şekilde ihtiyacınızı karşılayacak olan bu ürün, su ve diğer ısınmasını istemediğiniz içeceklerinizi, dondurma gibi erimesini istemediğiniz yiyeceklerinizi muhavaza etmektedir. 

Aynı zamanda soğuk kış günlerinde de, soğuk suyu ılıtmak isterseniz ya da herhangi bir ürün için ısıtma gereksinimi duyarsanız cihazın ısı ayarını yükseltebilir ve ortam sıcaklığının 48 derece üstüne kadar ısıtabilirsiniz. 

A101 Black Decker 6 L Oto Buzdolabı İncelemesi

Fiyat

A101 19 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda yayınlanan bu ürünün katalog fiyatını söylemeden önce şunu belirmek istiyorum; ürün E-ticaret sitelerinde 280 TL ila 350 TL arasında satılıyor. A101’de ise fiyatı sadece 199.95 TL.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com