A101 Aynalı Banyo Dolabı İncelemesi ve Yorumlar

A101 Aynalı Banyo Dolabı İncelemesi ve Yorumlar
Editör: Melih SANCAK Aktüel 20 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

28 Haziran 2018 tarihi itibarıyla A101 mağazalarında yer alacak olan Aynalı Banyo Dolabı, 73x80x14cm ölçülerine sahip. Banyo dekorasyonunuzu çok güzel bir şekilde gösterecek olan Aynalı Banyo Dolabı, 18 mm’lik yonga levhadan üretilmiştir. Aynı zamanda üründe flotal ayna bulunmaktadır.

Fiyatına bakılırsa, ürün kesinlikle çok ucuz diyebiliriz. A101’in genel olarak satmış olduğu dolap, gardrop gibi mobilya ürünleri genel olarak kalitesiz çıkmıyor ve yorumlara baktığımızda müşterilerinin çoğunluluğunun memnun olduğunu görebiliyoruz. Bu üründe yine memnun edici gibi görünüyor.

Çok modern ve şık bir görünümü bulunan dolabın 2 farklı kapağı var. Ortasında ise aynası yer alıyor. Eğer dekor bir banyonuz varsa bu ürün, dekorasyonunuza son noktayı koyacaktır. Normal bir banyonuz varsa da yine görünüm açısından kendini pek gösteresemede işlevsellilk açısından ihtiyaçlarınızı giderecektir.

89.00 TL’lik fiyatıyla birlikte gelecek ürün, emsallerine kıyasla çok uygun bir fiyata kendini gösteriyor. Bu fiyata çekmecelerin satıldığı piyasada A101 tarafından böylesine büyük bir fırsat gelmesi büyük bir şans diyebiliriz. Eğer sizler de banyo dolabı almayı düşünüyorsanız, bu fırsatı kaçırmadan hemen A101’den 28 Haziran’dan sonra alabilirsiniz. 

Kolay kurulumu bulunan dolabın kurulum kılavuzunda yapacağınız her şey yazmaktadır. Eğer bu işlerden çok az bir şey anlıyor ve vida sıkabiliyorsanız dolabı kurabilirsiniz diyebilirim. Eğer ben yapamam derseniz, bir mobilyacı dolabı ucuz bir miktara kurar. 

A101 Aynalı Banyo Dolabı İncelemesi ve Yorumlar

Eğer sizler de banyo dolabı almayı düşünüyorsanız, sınırlı sayıda gelecek olan bu ürünü kesinlikle kaçırmadan 28 Haziran’dan sonra hemen size en yakın A101 mağazasına giderek almalısınız. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com