A101 Ayakkabı Dolabı İncelemesi

A101 Ayakkabı Dolabı İncelemesi
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 17 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

23 Ağustos 2018 tarihli A101 Aktüel kataloğunda yer alan ayakkabı dolabı 90x70x33 cm ölçüleriyle birlikte geliyor. 

Sade beyaz renkte tasarlanan ayakkabı dolabının 4 rafı bulunuyor. Bir rafa standart ölçülerde 3 adet ayakkabı sığıyor. Yani toplamda 12 ayakkabı kapasiteli bu dolabın 2 kapağı bulunuyor. Demonte olarak gelen ayakkabı dolabının kurulumu çok basit. Gerekli adımların tamamı paket içerisinden çıkan kullanım kılavuzunda yer alıyor.

Basit bir şekilde kurulan bu ürünün sadece vidalarını birleştirerek kurmanız mümkün. Sade ve beyaz rengi bulunan ayakkabı dolabını isterseniz peşin olarak istersenizde kredi kartına 8 taksitle satın alabiliyorsunuz. Kredi kartına 8 taksitle satın aldığınızda vadeden dolayı 5 TL fark yansıtılıyor.

Kalite noktasında herhangi bir yorum yapamam. Çünkü herhangi bir marka belirtilmemiş. Fakat şunu söyleyebilirim: A101’e gelen her mobilya ürünü kaliteli çıkıyor ve hakkında herhangi bir şikayet gelmiyor. Bu ürünün de aynı şekilde kaliteli çıkması beklentilerimiz dahilinde yer alıyor. 

119.00 TL fiyatla satılan bu ayakkabı dolabı Bonus, Maximum ve World kartlara özel 8 taksit imkanıyla birlikte alınabiliyor. Taksitli toplam fiyatı 124.00 TL olan bu söz konusu ayakkabı dolabını aylık olarak 15.50 TL ödeyerek alabilirsiniz.

A101 Ayakkabı Dolabı İncelemesi

Eğer ihtiyacınız varsa kaçırmayın diyebileceğim bu ürünü isterseniz kapı önünde, isterseniz de antrede gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Her alana çok güzel bir şekilde uyum sağlayacaktır. Modern görüntüler oluşturmak için ise birebir ürün. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com