A101 Audi Lisanslı Akülü Araba İncelemesi

A101 Audi Lisanslı Akülü Araba İncelemesi
Editör: Vahap AYZET Aktüel 7 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101 12 Temmuz 2018 tarihinden itibaren tüm mağazalarına Audi Lisanslı Akülü Araba getiriyor. Piyasaya göre normal fiyatla gelen lisanslı akülü arabanın fiyatı diğer rakipleriyle hemen hemen aynı. 

3-8 Yaş Arası

3 ila 8 yaş aralığındaki çocukların kullanması için üretilen Akülü araba, çocukların çok hoşuna giden bir oyuncak olarak ön plana çıkıyor. Eğer çocuğunuza bir hediye alarak sevindirmek istiyorsanız, 12 Temmuz 2018 tarihinden itibaren A101 mağazalarına gelecek bu ürünü tercih edebilirsiniz.

6V – 7A Akü

6V – 7A’lık aküsü bulunan akülü arabanın tam şarjla uzun süre boyunca ilerlemesi müşterilerin ilgisini çekiyor. Aynı zamanda bu akü arabada yer alan farların yanmasına uzaktan kumandayla kontrol edilmesine lazım oluyor. Yani sadece çalışma değil, bu fonksiyonları da kullanan akü yine de çabuk bitmiyor.

Uzaktan Kumanda Kontrolü

Çocuğunuz aracı kullanmayı öğrenene kadar uzaktan kumandayla aracı yönlendirebilir, sağa sola, ileriye geriye hareket ettirebilir ve frenleme yapabilirsiniz. Bunların tamamı uzaktan kumanda üzerindeki panelde mevcut olarak yer almaktadır. 

Kornası Var

Akülü arabada aynı zamanda kornada yer alıyor. Güzel bir şekilde çalışmakta olan korna, çocuğunuzu sürerken daha da mutlu edip heyecalandıracaktır.

Emniyet Kemeri

Her şeyden önce güvenlik diyoruz. Cihazda emniyet kemeri yer almakta. Hem çocuğunuzun bu yaşta emniyet kemeri alışkanlığını kazandırmış olursunuz, hem de herhangi bir düşme v.s. durumunda emniyet kemeri sayesinde başına bir iş gelmemesine vesile olursunuz.

2 Yıl Garantili

Ürün oluşabilecek herhangi firma kaynaklı bir sorunda 2 yıl boyunca firma garantisi altında satılıyor. 

A101 Audi Lisanslı Akülü Araba İncelemesi

Fiyat

A101 12 Temmuz 2018 aktüelinde yer alan Audi Lisanslı Akülü Araba’nın fiyatı 449.95 TL olarak belirlenmiş durumda. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com