A101 Arzum AR – 695 Peta Seramik Tabanlı Ütü İncelemesi

A101 Arzum AR – 695 Peta Seramik Tabanlı Ütü İncelemesi
Editör: Mutlu Dinçer Aktüel 17 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

23 Ağustos 2018 tarihli A101 Aktüel kataloğunda yer alan Arzum markalı AR – 695 modelindeki Peta seramik tabanlı ütü özellikle hanımların dikkatini çekiyor. Tarafımıza incelenmesi yönünde birçok mesaj getiren Arzum’un bu ütüsü fiyatından dolayı ilgi topladı. Gelin bakalım özelliklerine…

2400 W Güç

2400 W gücü bulunan Arzum Peta Seramik tabanlı ütü bu gücü sayesinde çok daha güzel bir şekilde ütü yapmanıza yardımcı oluyor. Nasıl mı? Kırışıkları zor giden elbiseler vardır. Kalın kumaşlı elbiseler bunların başında gelir. Arzum sayesinde artık kırışıkları zor giden elbise diye bir kavram yok. Tüm elbiseler çok rahat bir şekilde ütüleniyor ve kırışık kalmıyor. 2400 w gücüyle beraber ısıyı en etkili şekilde dağıtan ütünün bu özelliği bizim tavsiye etmemize sebebiyet verdi.

Buhar Gücü

Ürün şok buhar ve sürekli buhar gücünde fiyatına göre çok yüksek değerler sağlıyor. Sürekli buharda dakikada 35 gr. Buhar imkanı bulunan üründe şok buharda dakikada 120 gr. buhar imkanı bulunuyor. Bu özelliğide yine güçle birlikte birleştiren Arzum, kırışıkları tamamen yok edene denk çalışmalarını devam edeceğe benziyor. Aynı zamanda üründeki buhar gücünü ayarlayabiliyorsunuz. İster düşük seviyede isterseniz de yüksek seviyede buhar vermesini sağlayabilirsiniz.

Su Tankı

Üründe yer alan su tankının kapasitesi 260 mL olarak öne çıkıyor. Işıklı bir şekilde imal edilen bu su tankı, akşam çok güzel görüntü oluşturmaktadır. Görüntüden de ziyade karanlık ortamlarda ütünün içerisinde su olup olmadığını görmeniz için de faydalıdır. 

Garanti

3 yıl boyunca garanti kapsamında olan seramik tabanlı ütü, herhangi bir firma kaynaklı sorun, problemde direkt olarak değiştirilmekle birlikte, onarma imkanı varsa ücretsiz bir şekilde onarılmaktadır.

A101 Arzum AR - 695 Peta Seramik Tabanlı Ütü İncelemesi

Fiyat

Arzum’un bu ürünü 23 Ağustos 2018 tarihinden itibaren tüm A101 mağazalarında 79.95 TL’den satılacaktır. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com