A101 Arzum AR – 5040 Epilasyon Aleti İncelemesi

A101 Arzum AR – 5040 Epilasyon Aleti İncelemesi
Editör: Vahap AYZET Aktüel 17 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101 23 Ağustos 2018 aktüel kataloğunda yer alan Arzum markalı AR – 5040 modelindeki epilasyon aleti, hanımların çok dikkatini çeken bir ürün. Gerek fiyatı gerekse özellikleriyle dikkatleri üzerinde toplayan epilasyon aleti belirtilen tarihten itibaren tüm A101 mağazalarında yer alacak. Stoklarla sınırlı gelen bu ürüne sahip olmak istiyorsanız çok erkenden hareket etmenizi öneriyoruz. 

18 Cımbızlı Sistem

18 cımbızlı sistemiyle birlikte tüyleri en kökünden alan epilasyon aleti sayesinde tüylerin uzama süresi çok daha uzun zaman alıyor. Bu sayede sürekli tüy almak zorunda kalmıyor, zamandan tasarruf ediyorsunuz. 

2 Farklı Hız Ayarı

2 Farklı hız ayarı bulunan epilasyon aletini isterseniz düşük hızda isterseniz yüksek hızda çalıştırabilirsiniz. Düşük hızda çalıştırmanız hem sağlığınız hem de tüylerin daha iyi alınması için mantıklı olsa da eğer zamanınız yoksa yüksek hızda çalıştırarak hemen tüylerinizi alabilirsiniz.

Kesintisiz Uygulama 

Ürünü kendim kullanmadım veya kullananı görmedim bu yüzden bu belirtilen özellikle ilgili yorum yapamayacağım. Özelliklerine baktığımızda aralıksız olarak ısınmadan, herhangi bir uyarı veya kapanma vermeden tüm vücudunuzdaki tüyleri alacak kadar çalışabiliyormuş.

Ergonomik Tasarım

Epilasyon aletlerinin çoğu kullanım noktasında bizlere sorun yaratmaktadır. Fakat bu epilasyon aletinde öyle bir durum yok. Çünkü ergonomik bir şekilde tasarlanmış ve ele tam oturuyor. O yüzden ne elimiz yoruluyor, ne elimizden düşüyor ne de herhangi bir yerimizi kesmemize yol açıyor.

Temizleme Fırçası ve Saklama Kılıfı Hediye

Ürünün yanında temizleme fırçası ve saklama kılıfıda hediye olarak geliyor. 

A101 Arzum AR - 5040 Epilasyon Aleti İncelemesi

Garanti / Fiyat

3 yıl boyunca Arzum garantisi altında olan bu ürün 49.95 TL karşılığında satılıyor. 23 Ağustos tarihinden itibaren tüm A101 mağazalarında görebileceğiniz bu ürünün tükenme tehlikesine karşı, belirtilen tarihlerde sabah erken saatlerde herhangi bir A101 mağazasında olmanızı öneriyoruz. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

A101 Anneler Günü Hediyeleri

A101 Anneler Günü Hediyeleri

Tema Tasarım | Osgaka.com