A101 Arzum AR-1062 Blender Seti İncelemesi

A101 Arzum AR-1062 Blender Seti İncelemesi
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 20 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Merhabalar değerli ziyaretçilerimiz. Bu yazımızda sizler için A101’e 28 Haziran 2018 tarihinden itibaren gelecek olan Arzum markalı AR-1062 modelindeki blender setinden bahsedeceğiz, incelemesini yapıp yorumları aktaracağız. 

Mutfakta yaşanan zor ve uzun süren anlarda, bir koruma olarak görev alan ve çok büyük yardımı dokunan El Blender Setleri, belirli aralıklarla A101’e gelmektedir. A101 28 Haziran kataloğunda yer alan blender setinin 700W gücü bulunuyor. 

Güç / Performans

Karşınıza çıkabilecek en büyük güçteki çarpma ve çırpma işlemlerini hiç zorlanmadan 700 W’lık gücüyle halledecek olan El Blender Seti, mutfakta başrol oyuncusu olarak kendini gösterecektir. 

Ayarlanabilir Güç

2 farklı kademedeki güç düğmesi bulunan blender seti, zorlu işler için yüksek voltajda, kolay işler için ise düşük voltajda çalışarak sizi rahatlatabilir zorluk çıkarmaz. 

Bıçaklar ve Teller

Paslanmaz çelikten yapılan çırpma teline sahip olan el blender setiyle, kıvamı kıvamına krep yapabilirsiniz. Pratik bir şekilde tak çıkar yapabileceğiniz çırpma telleri gıdalar ise temas etmesi durumunda sağlığınıza zararlı hiçbir şekilde bir kalıntı bırakmamaktadır. 

Çift taraflı paslanmaz çelik bıçağı sayesinde ise yine sağlığınız herhangi bir tehditle karşı karşıya kalmıyor. Kolay ve güvenli olarak kendini gösteren Arzum markalı blender seti, benden yüksek puan almayı hak etti. 

Güvenlik

Güvenli derken sadece sağlık açısından değil. Cihaza gelebilecek yüksek akım ve bununla birlikte gelecek patlamalara karşı önlem amacıyla güvenlik kitleri cihazda çok sayıda mevcut. Yani bu durumda herhangi patlama, yanma gibi durumlar söz konusu olamaz.

Boyutu küçük mutfakta az yer kaplayacak olan ürün, küçük çocuklardan sakınılmalı ve çocukların yetişemeyeceği yerlerde konumlandırılmalıdır. 

A101 Arzum AR-1062 Blender Seti İncelemesi

Garanti / Fiyat 

3 yıllık Arzum Garantisiyle birlikte gelecek olan söz konusu ürün, tüm A101 Mağazalarında 28 Haziran 2018 tarihinden itibaren, 155.00 TL karşılığında satışa sunuluyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com