A101 Aprilla AHS – 2032 Saç Düzleştirici Fırça İncelemesi

A101 Aprilla AHS – 2032 Saç Düzleştirici Fırça İncelemesi
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 23 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Tüketici memnuniyeti noktasında oldukça hassas bir çalışma sistemine sahip olan A101 mağazaları her hafta olduğu gibi bu hafta da yeni bir aktüel kataloğu yayınlayarak bu sayede müşterilerini mutlu etmeyi ve memnuniyet seviyelerini üst düzeyde tutmayı amaçlamıştır. Yayınlanan A101 31 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde birbirinden özel ve güzel farklı alanlardan onlarca ürün yer alırken biz de siz değerli takipçilerimiz için bu ürünlerden bazılarını mercek altına alarak teknik detaylarını gözler önüne seriyoruz.

Aprilla AHS – 2032 Saç Düzleştirici Fırça

Genç kızların oldukça beğeneceği bir ürün olan Aprilla AHS – 2032 Saç Düzleştirici Fırça kolay bir kullanım sunmaktadır.

45 W Güç

Aprilla AHS – 2032 Saç Düzleştirici Fırça ürünü ideal sıcaklığa ulaşarak kısa sürede en iyi şekilde saçınızı düzleştirebilmek için 45 watt güce sahiptir.

LED Ekran

Aprilla AHS – 2032 Saç Düzleştirici Fırça ürünü üzerinde yer alan küçük LED ekran sayesinde size mevcut durumunu bildirebilir ve kontrol kolaylığı sağlar.

230 Derece Sıcaklık

Saç düzleştirme noktasında önemli bir role sahip olan Aprilla AHS – 2032 Saç Düzleştirici Fırça ürününün plaka kısmı en fazla 230 derece sıcaklığa kadar ulaşmaktadır.

Güvenlik Kilidi

Ürünün kullanım esnasında herhangi bir yere zarar vermemesi ve küçük çocukların uğraşarak kendilerine zarar vermemesi için Aprilla AHS – 2032 Saç Düzleştirici Fırça ürününün bir de güvenlik kilit sistemi bulunmaktadır.

Işık Göstergesi

Kullanım durumunda hangi fonksiyonun aktif olduğunu ve kullanım durumunu açık bir şekilde bildirmek amacı ile Aprilla AHS – 2032 Saç Düzleştirici Fırça ürününün üzerinde ışık göstergeleri yer almaktadır.

A101 Aprilla AHS – 2032 Saç Düzleştirici Fırça İncelemesi

Sıcaklık Ayar Düğmesi

Saç yapınıza göre en uygun sıcaklığı belirleyebilmeniz için Aprilla AHS – 2032 Saç Düzleştirici Fırça ürününün üzerinde bir de sıcaklık ayar düğmesi yer alıyor.

Aşırı Isınma Koruması

Aprilla AHS – 2032 Saç Düzleştirici Fırça ürünü elektrik akımından kaynaklı aşırı ısınma durumlarında kendinin ve sizin zarar görmemeniz açısından aşırı ısınma korumasına sahiptir.

2 yıllık bir garanti süresine sahip olan Aprilla AHS – 2032 Saç Düzleştirici Fırça ürününe siz de 49,95 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com