A101 ALTUS AL-1090 Tezgah Seviyesi Buzdolabı İncelemesi

A101 ALTUS AL-1090 Tezgah Seviyesi Buzdolabı İncelemesi
Editör: Vahap AYZET Aktüel 12 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Birkaç yıl önce A101 mağazalarına gelmiş ve büyük ilgi görmüş olan ALTUS markalı buzdolabı A+ enerji sınıfına mensup. Bu sınıf sayesinde harcadığı enerji seviyesi çok düşük oluyor. Buda elektrik faturalarınıza minik tutarlar olarak yansıyor.

OFİS, BAĞ EVİ, BEKAR EVLERİ

Genel olarak ofisler, bağ evleri, bekar evleri veya tamamen dekorasyon evlerde tercih edilen tezgah seviyesi buzdolapları tezgah altında tutuluyor ve çok güzel bir görüntü oluşturuyorlar. Bu buzdolabı türü, büyük buzdolaplarına göre daha az ürün alsa da, buzdolabını fazla kullanmayan biriyseniz size yeterli olacaktır.

AYDINLATMA

325.00 TL gibi bir fiyatla gelecek olan ALTUS AL1090 Tezgah Seviyesi Buzdolabının soğutucu bölümünde aydınlatma yer alıyor. Bu şekilde akşam ışık açıp gözlerinize acı çektirmeye gerek kalmadan istediğinizi yiyip içebiliyorsunuz.

KAPI YÖNÜ DEĞİŞTİRME

Aynı zamanda kapı yönünün çevrilebilme özelliği bulunuyor. Yani kapı normalde soldan sağa açılıyor. Fakat bu sizin ev yönünüz için ters kaçıyorsa, tam tersi sağdan sola açılır şekilde kapıyı rahatlıkla kolay bir şekilde ayarlayabiliyorsunuz.

DONDURUCU VE SEBZELİK BÖLGESİ

Dondurucu ve sebzelik bölgesi bu tarz dolaplarda pek yer almaz. Fakat hem dondurucu hem de sebzelik bölmesi dolapta bulunuyor. Bu bölmeler haricinde 2 ürün koyacak büyük alan, 3 tanede raf yer alıyor. 

3 YIL GARANTİ

Ürün 3 yıl boyunca garanti altında. Herhangi bir firma kaynaklı sorunda 3 yıl içerisinde firma tarafından değişim, onarım ve bakım çalışmaları yapılıyor. Bu konuda hiçbir sıkıntınız olmasın. Firma garanti konusuna önem veren firmalar arasında yer alıyor.

A101 ALTUS AL-1090 Tezgah Seviyesi Buzdolabı İncelemesi

90 L Hacim

90 Litre brüt hacmi bulunan dolap dediğimiz gibi, bekar evleri, bağ evleri ve ofisler için ideal. Aynı zamanda 6-12 taksit imkanıyla satılan dolap, ödeme noktasında sizi boğacak seviyelerde taksit tutarları sunmuyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

BİM Davlumbaz İncelemesi

BİM Davlumbaz İncelemesi

Tema Tasarım | Osgaka.com