A101 Altis Eliptik Bisiklet İnceleme ve Yorumları

A101 Altis Eliptik Bisiklet İnceleme ve Yorumları
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 10 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Gün geçtikçe daha kaliteli bir hizmet anlayışını benimseyen A101 mağazaları bizlerin her türlü ihtiyacına cevap verebilmek adına farklı alanlardan pek çok ürünü Aktüel Katalogları ile duyuruyor. Bu hafta içerisinde yayınlanan A101 17 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan ürünlere sizler için küçük bir inceleme haberi hazırlıyoruz. Şimdi isterseniz birlikte A101 17 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan Altis Eliptik Bisiklet ürününün teknik ayrıntılarına bakalım.

Altis Eliptik Bisiklet

Gün içerisinde yoğun çalışma saatlerinin ardından spor salonuna gitmek istemeyen ya da dışarıda koşmak istemeyen kişilerin kondisyonunu kaybetmemesi için Altis Eliptik Bisiklet güzel bir seçenek oluyor. gün sonunda evinizde rahat bir şekilde kardiyo antrenmanları yapabilmenize imkan tanıyan Altis Eliptik Bisiklet hakkında tüm detaylar alt kısımda yer almaktadır.

Net Ölçüler

Altis Eliptik Bisiklet ürünü tam olarak 94 cm x 58 cm x 155 cm şeklinde net ölçülere sahiptir.

Hız Göstergesi

Altis Eliptik Bisiklet ile gerçekleştirdiğiniz antrenmanlar esnasında kaç km/s hız yaptığınızı size bildirmektedir.

Zaman Bildirimi

Belirli kardiyo antrenmanlarında sürenin önemini hepimiz biliyoruz. Bu yüzden kaç dakika boyunca Altis Eliptik Bisiklet ile antrenman yapmış olduğunuz bilgisi size bildirilmektedir.

Mesafe Bildirimi

Yapmış olduğunuz antrenman süresince anlık olarak antrenman esnasında ne kadar mesafe yol aldığınız bilgisi sunulmaktadır.

Kalori Bildirimi

Antrenmana başladığınız andan itibaren harcamış olduğunuz kalori miktarı anlık olarak size bildirim ekranından iletilmektedir.

LCD Gösterge Paneli

Üst kısımda belirtmiş olduğumuz bildirimlerin size iletilmesinde rol oynayan bir LCD ekrana sahip gösterge paneli bulunmaktadır.

A101 Altis Eliptik Bisiklet İnceleme ve Yorumları

Taşıma Kapasitesi

Altis Eliptik Bisiklet ürünü en fazla 100 kilogramağırlığa sahip kişiler için tasarlanmıştır. Bu limitin üzerinde bir ağırlık neticesinde arızalanma meydana gelebilir.

Ayarlanabilir Pedal Sertliği

Antrenman esnasında isteğiniz doğrultusunda ayarlayabileceğiniz pedal sertlik ayarı bulunmaktadır.

Koltuk Ayarı

Boyunuza göre en ideal konuma getirmeniz için koltuk pozisyonunu ayarlayabilirsiniz.

2 yıl garanti kapsamında olan Altis Eliptik Bisiklet A101 mağazalarında kredi kartına 8 taksit seçeneği ile sadece 349,00 TL fiyata sahiptir.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com