A101 Akülü Araba İnceleme ve Yorumları

A101 Akülü Araba İnceleme ve Yorumları
Editör: Vahap AYZET Aktüel 23 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Her zaman müşterilerinin beğenisini ve memnuniyetini toplamayı başaran A101 mağazaları çocuklar için de farklı alanlardan pek çok ürün temin ediyor. Bu ürünlere örnek verecek olursak geride bıraktığımız günler içerisinde yayınlanan 31 Mayıs 2018 A101 Aktüel Kataloğu içerisinde Akülü Araba ürünü çocuklar için özel olarak geliyor. Şimdi isterseniz Akülü Araba ürününün incelemesini siz ebeveynleri ile birlikte yapalım.

Akülü Araba

Giderek ısınan havalar ile birlikte çocukların evinizin bahçesinde eğlenceli olarak vakit geçirmesine imkân veren Akülü Araba ürünü çocuklarınızı eğlendirirken güvenliği de elden bırakmıyor.

Yaş Aralığı

Akülü Araba ürünü 3 yaş ile 8 yaş aralığındaki çocukların kullanımı için uygundur. Yani 25 kilogram ağırlık sınırını aşmamak kaydı ile 8 yaşının üzerindeki çocuklar da kullanabilir.

Akü

Akülü Araba ürünü 6 V – 7 A değerlerine sahip bir akü ile donatılmışken bu ürün en fazla 4 km / s hız seviyesine ulaşabilir.

Uzaktan Kumanda

Çocuğunuz eğlenceli bir şekilde Akülü Araba ürünü ile vakit geçirirken farklı yönlere sapmasının ve zarar görmesinin önüne geçebilmeniz için ebeveyn kontrolü amacı ile bir de uzaktan kumanda bulunmaktadır.

Korna, Işıklı Far

Akülü Araba ürününü çocuklarınızın daha çok sevmesi için korna ve ışıklı far ek aksesuarlarına sahiptir.

A101 Akülü Araba İnceleme ve Yorumları

Emniyet Kemeri

Çocuklarınız eğlenceli bir şekilde Akülü Araba ürününü kullanırken güvenli bir şekilde vakit geçirmesi için emniyet kemerine sahiptir.

2 yıllık garanti altında olan Akülü Araba ürününü sizde 399,00 TL ödeyerek kredi kartlarına 6 taksit + 12 taksit imkanı ile satın alarak çocuklarınızı sevindirebilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com