A101 Acer Notebook İncelemesi

A101 Acer Notebook İncelemesi

6 Eylül 2018

6 Eylül 2018 tarihli A101 Aktüel kataloğunda yer alan Acer markalı Notebook, dolar kurunun hızla arttığı ve yükseklerde olduğu şu günlerde uygun fiyatıyla birlikte dikkat çekiyor. Dolar kuru daha da artmadan bilgisayar alalım diyenlerin oranı hiç az değil. Bu kapsamda A101'de bilgisayar satışı yapmaya başladı.1 hafta boyunca A101 raflarında yer alacak bu ürün sınırlı sayıda geleceği için tükenebilir. Bu sebepten dolayı satın alacaksanız 6 Eylül sabahıyla birlikte hızlı hareket etmeniz gerekebilir.

Windows 10 Home

Windows 10 Home sistemine sahip olan Acer markalı Notebook, A315 - 33 - C3UU moeliyle birlikte geliyor. Windows 10 sayesinde birçok uygulama hızlandı ve bunun yanı sıra bilgisayarlarda eskisinden daha az yorulmaya başladığından çok daha rahat çalışma gösteriyor. 

İntel Celeron N3060 İşlemci

Notebook'un fiyatına bakacak olursak çok uygun bir fiyatı var. Bu sebepten dolayı bu üründen çok yüksek bir performans beklememek gerekiyor. Yani oyunsal anlamda değilde daha çok ofis kullanımı, ev kullanımı açısından düşünülebilir. Oyunlar oynatmayacak, oynatıyorsa bile çok kasacaktır. Tabi normal performans ve düşük performanslı oyunları çok rahat oynatır ama PUBG gibi performans gerektiren oyunlarda isteklerinizi yerine getiremeyecektir. Zaten öyle bir bilgisayar içinde 2500 TL'yi gözden çıkarmak gerekir.

15,6" HD LED EKRAN

Klasik Notebook ekran boyutuna sahip olan Acer A315 - 33 - C3UU HD ekran görüntüsü sunuyor. Bu sayede görüntüleri, filmleri ve daha birçok ekranla ilgili şeyi çok daha rahat ve net bir şekilde görebiliyorsunuz.

4GB DDR3 RAM

Notebook'larda 4GB DDR3 ram pek tercih edilen bir RAM değil. Özellikle bunun gibi orta sınıf Notebooklar için geçerli bu durum. Fakat Acer 4 GB Ram eklemeyi tercih etmiş. Buda yine işlem ağırlığını kaldırma noktasında yeterli performans sergileyecektir. 

500 GB HDD

500 GB HDD'siyle birlikte sizlere depolama noktasında veya hız noktasında herhangi bir problem yaşatmayacak olan Notebook'un diğer Notebooklara kıyasla HDD'si çok daha fazla. 

Ek Özellikler

Üründe Bluetooth 4.0 bağlantısı gerçekleştirilebiliyor. Bunun yanı sıra tüm laptoplarda olduğu gibi HD Webcam özelliği var. Kendiliğinden SD kart okuyucusu bulunan laptopu aldıktan sonra ayrıca birde SD kart okuma aparatı almanıza gerek kalmamaktadır.

Garanti

Acer A315 - 33 - C3UU modelindeki Notebook 2 yıl boyunca Acer garantisi altında. Meydana gelebilecek herhangi bir sorunda kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

A101 Acer Notebook İncelemesi

Fiyat

6 Eylül 2018 A101 Aktüel kataloğundaki bu söz konusu Acer markalı notebook 1.249 TL karşılığında alıcı bulacak. 

Etiketler : Aktüel