A101 5 Raflı 2 Kapaklı Kitaplık İncelemesi

A101 5 Raflı 2 Kapaklı Kitaplık İncelemesi
Editör: Nezaket DURU Aktüel 26 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101 2 Ağustos 2018 aktüel kataloğunda yer alan 5 raflı 2 kapaklı kitaplık tarafımıza incelenmesi yapılması yönünde yöneltilen ürünlerden birisi. 

A101 aktüelindeki 5 raflı 2 kapaklı kitaplık, A101’e ilk defa gelecek bir mobilya. A101 her hafta düzenli olarak Mobetto markalı farklı farklı mobilya getiriyor. Bu haftaki mobilyanın görünüşü ise yine diğer haftalardaki mobilyalar gibi beyaz renkte ve düz. 

Herhangi bir işleme veya deseni bulunmayan bu ürün evinizin istediğiniz herhangi bir odasında rahatlıkla kullanılabilir. Çünkü evdeki her renge uyum sağlayacak bir renge sahip. Beyaz. O yüzden dekorasyon konusunda aklınızda herhangi bir şüphe olmasına gerek yok. Çok sayıda kitap koyabileceğiniz bu ürünü aynı zamanda farklı amaçlada kullanabilirsiniz. Bu sizin yaratıcı zekanıza kalmış bir şey.

 Uygun fiyatıyla birlikte diğer rakiplerine bakacak olursak orta gelirli aileler için gayet yerinde bir ürün. Diğer Mobetto ürünlerinin yorumlarından çıkardığım sonuç ise mobilyaların kaliteli olması.

Ayrıca mobilyalar kurulu olarak gelmiyor. Kendiniz kuruyorsunuz fakat bu konuda da sıkıntı etmenizi gerektirecek herhangi bir durum yok. Çünkü kullanım kılavuzunda nasıl kuracağınız adım adım anlatılıyor. Zorlanmayacaksınızdır. Ayrıca birleştirme için gerekli vidaların tamamı eksiksiz bir şekilde ürün kutusunda bulunuyor.

A101 5 Raflı 2 Kapaklı Kitaplık İncelemesi

105.00 TL fiyatı bulunan bu söz konusu 5 raflı 2 kapaklı kitaplık aynı zamanda kredi kartına taksitle de satılıyor. 8 farklı taksit yaptırabileceğiniz bu ürün, Bir kez daha söylüyorum kullanış açısını bir kenara bıraktığımızda dahi sadece görünüm olarak vereceğiniz fiyata değecek bir ürün diyebilirim. 

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

A101 Kamp Ürünleri İncelemesi

A101 Kamp Ürünleri İncelemesi

Tema Tasarım | Osgaka.com