A101 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü İncelemesi ve Yorumlar

A101 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü İncelemesi ve Yorumlar

12 Temmuz 2018

A101 12 Temmuz 2018 aktüel kataloğu yayınlandı. Katalog içerisinde 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğüde yer alıyor. Teknolojik ürünlere son zamanlarda çok fazla yer veren A101, artık gençlerin gözde marketi olarak ön plana çıkıyor. Çok uygun fiyatla teknolojik ürün satışı yaparak, milyonlarca kişinin beğenisini ve ilgisini kazanıyor. Bu yazımızda 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğünü inceleyeceğiz. Bakalım neymiş? ne değilmiş?

Hangi Telefonlarla Uyumlu?

Ekran boyutu 3,5 ila 6 inç arasında olan tüm telefonlarla birlikte kullanabilecek olduğunuz Piranha 3D Sanal gerçeklik gözlüğü 3,5 inçten küçük ve 6 inçten büyük telefonlarda kullanılamıyor. Çünkü telefon sabitleme alanının boyutu yetersiz kalıyor. 

iOS ve Android Uyumlu

iOS ve Androidle uyumlu bir şekilde çalışabilen 3D sanal gerçeklik gözlüğünü kullanarak video, film ve oyun oynatabiliyorsunuz. Peki ne işe yarar? VR adı altındaki videolar oyunlar ve filmlerin içindeymişsiniz hissi oluşur. Yani 3D'nin hemen hemen 10 kat üstünde bir teknoloji diyebiliriz. Sanki siz oynuyormuş ya da canlı bir şekilde o alanda izliyormuşsunuz gibi oluyorsunuz. 

360 Derece Görüntüleme

Cihazın fiyatına göre bu özelliği beni çok şaşırttı. Panoramik fotoğrafları ve 360 derece ile çekilen fotoğrafları tamamen görüntüleyebiliyor ve fotoğrafın içerisinde gezinebiliyorsunuz. 

2 Yıl Garanti 

Ürünün herhangi bir firma kaynaklı sorun çıkarmasıyla birlikte 2 yıl boyunca garanti kapsamında tutulması alıcılarını firmaya güven verdiriyor. 

Yorumlar, Şikayetler

Ürüm yorumlarına baktığımızda kullanım açısından olumsuz bir yoruma rast gelmedik. Genel olarak şikayetlere yazılan yorumlar "ürünün A101'de çok çbuk tükenmesi", "bazı A101 mağazalarına gelmemesi" gibi kendini gösteriyor. 

Çok hızlı bir şekilde tükenen bu ürünü 12 Temmuz sabahı A101 açılır açılmaz almanız, tükenmemesi açısından sizin yararınıza olacaktır.

A101 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü İncelemesi ve Yorumlar

Fiyat

Sıkı durun. Çünkü bu vereceğimiz fiyatı bir daha hiçbir teknoloji mağazasına göremeyeceksiniz. 12 Temmuz 2018 A101 aktüelinde bulunan 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğünü sadece ve sadece 24.95 TL karşılığında alabileceksiniz. 

Etiketler : Aktüel