A101 3 Kapılı Gardırop İncelemesi ve Yorumlar

A101 3 Kapılı Gardırop İncelemesi ve Yorumlar
Editör: Melih SANCAK Aktüel 5 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

44,6 cm eni, 88,8 cm genişliği ve 170 cm yüksekliği bulunan mobette 3 kapılı gardırop, A101’de sadece 229.00 TL. 2 Kapak kıyafet için ayrılmışken, 1 kapak ise 3 raf, 4 bölmeden meydana geliyor. Beyaz renkli bu gardırop, genç odaları için biçilmiş bir kaftan. Bir gencin ihtiyaç duyduğu her şeyi koyabileceği bu aperatif gardırop sayesinde eşyalarınız çok daha güvende. Soyulma, lekelenme, solma gibi durumların olmayacağı bu gardırop, kredi kartına 6 taksitte 229 TL, 12 taksitte ise 243 TL oluyor. Aylık 20,25 TL’den başlayan ödemelerle kullanıcılara sunulan bu gardırop, evlerinizin dekorunda da olmazsa olmaz olarak ön plana çıkacak. 

Kolay kurulumu ve kullanışlı olmasıyla kendini ön plana çıkaran gardırop, 170 cm gibi bir yükselikle her kıyafetinizin hayli hayli sığacağı bir şekilde kuruluyor. Evinize sadece bir tornavida alarak ürünü yaklaşık 10 – 20 dakikada el çabukluğunuza göre hızlı bir şekilde kurabilir ve konumlandırırsınız.

Kullanış açısından mükemmel olan bu ürünün, bir de görünümüne bakalım.

A101 3 Kapılı Gardırop İncelemesi ve Yorumlar

Sade beyaz renkten meydana gelen 3 kapılı gardırop, ev dekorasyonunda tamamlayıcı unsur olarak çok rahat bir şekilde ön plana çıkabilir. Sade ev dekorasyonlarının vazgeçilmez rengi beyaz, dolapta kendini o kadar güzel ön plana çıkarıyor ki, sizde gözlerinizle gördüğünüzde gerçekten şaşıracaksınız. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com