Zonguldak TOKİ Emekli Konutları'nın kura sonuçları belli oldu!

truck

TOKİ'nin Zonguldak Devrek'te satışa açtığı 192 emekli konutunun sahipleri kura sonucu belli oldu.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından Zonguldak'ın Devrek ilçesinde emekliler için yapılacak olan 192 konutun hak sahipleri kura ile belirlendi. Çaydeğirmeni Beldesi Kent Ormanı'nda yapılan kura çekimine, başvuru sahipleri ile aileleri katıldı.

Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş,  törende yaptığı konuşmada, TOKİ tarafından "Zonguldak–Devrek'te Emekli Projesi" kapsamında 192 konutun, beldelerinde inşa edileceğini söyledi. Projede yer alan 192 adet konutun tamamı 2+1 nitelikte olduğunu ifade eden Gebeş, şöyle konuştu:

"Kura çekiminde emeklilerimizden 192 hak sahibi belirlenecektir. Milletvekillerimizden Allah razı olsun. Bu projenin hayata geçirilmesi için her biri emek ve efor sarf etti. Yapılacak 192 daire için çalışmalar başlayacak. Bu müracaat eden arkadaşlarımızın her birini konut sahibi yapacağız. Bugüne kadar TOKİ aracılığı ile beldemizde 931 daire yapıldı."

AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Faruk Çaturoğlu ve Özcan Ulupınar da kuraya katılanlara hayırlı olması temennisinde bulundu.

TOKİ yetkilileri ilçede emekli vatandaşlara yönelik inşa edilecek 192 konut için toplam 1 bin 160 başvuru gerçekleştirildiğini kaydetti. Konuşmanın ardından kura çekimi ile hak sahipleri belirlendi.

zonguldak devrek toki emekli kura sonçları zonguldak devrek toki emekli konutları

"Zonguldak TOKİ Emekli Konutları'nın kura sonuçları belli oldu!" Yorumlar

1 YORUM
  1. KAMİL CAKIR 19 Eylül 2018 18:13

    LİSTEYİ NEDEN VERMİYONUZZZZZ..

"Zonguldak TOKİ Emekli Konutları'nın kura sonuçları belli oldu!" Benzer Haberler


Zonguldak TOKİ Emekli Konutları'nın kura sonuçları belli oldu!

Zonguldak TOKİ Emekli Konutları'nın kura sonuçları belli oldu!

TOKİ'nin Zonguldak Devrek'te satışa açtığı 192 emekli konutunun sahipleri kura sonucu belli oldu. . Zonguldak TOKİ Emekli Konutları'nın kura sonuçları belli oldu!

Toki Zonguldak Üzülmez Projesi Bugün İhaleye Çıkıyor

Toki Zonguldak Üzülmez Projesi Bugün İhaleye Çıkıyor

Toplam 766 adet konuttan oluşan Toki Zonguldak Üzülmez projesi bugün ihaleye çıkıyor...Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Zonguldak'ta yeni bir projeye start veriyor. Toki Zonguldak Üzülmez projesi bugün ihaleye